Quote (blejdowy @ Jul 30 2014 01:02pm)
co : D
Ziomeg, chyba w hon nie grales, albo widziales tylko w google grafika.
Hon mzoesz prowonac do doty, chociaz to i tak juz jest duze naciaganie.
Strife do lola mozeszp rzyrownac conajwyzej
guwno
gralem. fakt, zagralem w hona lacznie moze ze 30 gier, ale wciaz bede uwazac jak uwazam, tyle. nie mam ochoty na przepychanki internetowe
Quote (DP_DT @ Jul 30 2014 01:06pm)
herezje
3k mmr