d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1139914001401140214031473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Jul 30 2014 04:39am
Quote (TheFirstJesusKun @ Jul 30 2014 12:38pm)
sdfgdhrgtykjyuktjhyrthrthrthrth


lel, taka prawda. roznice sa kosmetyczne
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jul 30 2014 05:02am
Quote (Zjebedyn @ Jul 30 2014 11:39am)
lel, taka prawda. roznice sa kosmetyczne


co : D

Ziomeg, chyba w hon nie grales, albo widziales tylko w google grafika.

Hon mzoesz prowonac do doty, chociaz to i tak juz jest duze naciaganie.

Strife do lola mozeszp rzyrownac conajwyzej
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 05:06am
Quote (Zjebedyn @ Jul 30 2014 12:28pm)
ale co
e/ jezeli chodzi ci o community to tak jest. przypominam ze w lolu bylo tak samo w czasach bety, gdzie nie bylo jeszcze czegos takiego jak report button.
strife fajne wlasnie ze wzgledu na community, a tak to niewiele sie rozni od hona


herezje
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Jul 30 2014 05:15am
Quote (blejdowy @ Jul 30 2014 01:02pm)
co : D

Ziomeg, chyba w hon nie grales, albo widziales tylko w google grafika.

Hon mzoesz prowonac do doty, chociaz to i tak juz jest duze naciaganie.

Strife do lola mozeszp rzyrownac conajwyzej


guwno
gralem. fakt, zagralem w hona lacznie moze ze 30 gier, ale wciaz bede uwazac jak uwazam, tyle. nie mam ochoty na przepychanki internetowe
Quote (DP_DT @ Jul 30 2014 01:06pm)
herezje


3k mmr
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 05:16am
Quote (Zjebedyn @ Jul 30 2014 01:15pm)
guwno
gralem. fakt, zagralem w hona lacznie moze ze 30 gier, ale wciaz bede uwazac jak uwazam, tyle. nie mam ochoty na przepychanki internetowe

3k mmr


aktualnie 4 a bylem 4800
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Jul 30 2014 05:17am
moge cie dotknac pls
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jul 30 2014 06:11am
Quote (Last_Hope @ Jul 30 2014 08:54am)
u jaki rage.
lee sin byl fajny kiedys, dunno teraz bo nie gram


dziwisz mi sie? prawie 3 lata nim gralem.
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Jul 30 2014 03:40pm
Smurfujaca nida z westa z d2 na midzie w 45min 3/17 i 45 farmy :D
Super gra :D
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 30 2014 06:50pm
Quote (Pokor @ Jul 30 2014 12:11pm)
dziwisz mi sie? prawie 3 lata nim gralem.
http://i.imgur.com/snRURI6.png


oooo straszne rzeczy
jakby nie napisali o tym w patch notes to pewnie byś nawet nie zauważył różnicy
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jul 30 2014 08:26pm
Quote (dawid9400 @ Jul 31 2014 02:50am)
oooo straszne rzeczy
jakby nie napisali o tym w patch notes to pewnie byś nawet nie zauważył różnicy


xDDDDDDDD
mam nadzieje, że żartujesz
Go Back To Polska Topic List
Prev1139914001401140214031473Next
Add Reply New Topic New Poll