d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1139140141142143211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 19 2011 10:19am
kupilem b2k, ile sie czeka az bedzie dzialalo ?

This post was edited by nerok on Dec 19 2011 10:38am
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 19 2011 10:37am
Quote (Tomeczek @ 19 Dec 2011 17:04)
jak z odrzutem w tej broni, bo w g53 to jest tragedia
ja sie przymierzam do pp-19


nie powiem ci jak jest bo dopiero co odblokowalem i nie mam gripa ani heavy barrela, a bez tego to wszyscy wiemy jak sie gra :d
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 19 2011 10:46am
D2SaTaN czekam na relacje jak dluzej pograsz
nerok, D2SaTaN jakie macie nicki?
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 19 2011 10:49am
CptPastry
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 19 2011 11:23am
ha7eu
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 19 2011 03:36pm
dlaczego javelin jest takim gownem ? jest cos lepszego do odblokowania niz to ? juz lepiej z rpgow walic...
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 19 2011 03:39pm
Quote (D2SaTaN @ 19 Dec 2011 23:36)
dlaczego javelin jest takim gownem ? jest cos lepszego do odblokowania niz to ? juz lepiej z rpgow walic...


rpg jest najlepszy.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 19 2011 04:04pm
Quote (D2SaTaN @ Dec 19 2011 10:36pm)
dlaczego javelin jest takim gownem ? jest cos lepszego do odblokowania niz to ? juz lepiej z rpgow walic...


Javelin jest w sumie skuteczny, ale trzeba miec czas aby namierzyc pojazd.
Brak mi AT4 z BF:BC2 :(
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 19 2011 04:22pm
Quote (NuterX @ 19 Dec 2011 23:04)
Javelin jest w sumie skuteczny, ale trzeba miec czas aby namierzyc pojazd.
Brak mi AT4 z BF:BC2 :(


jest skuteczny jak ktos postawi soflama ale wiekszosc idiotow tego nie robi
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 20 2011 08:14am
Javelin jest dobre
2-3 strzaly i po tanku
na samoloty takze jak tkos soflam uzywa

ale powninni troche palnik znerfowac bo za szybko naprawia ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev1139140141142143211Next
Add Reply New Topic New Poll