☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
139
140
141
142
143
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43757
Replies: 2055
Track Topic
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#1401
Aug 13 2011 03:30pm
Quote (RavenN @ Aug 13 2011 11:29pm)
Właśnie pobieram klienta. Kim/czym najszybciej nauczę się grać? Będę grał 2vs2 bo gram z kumplem.
Nie ma czegos takiego w tej grze.
RavenN
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold
:
1.00
#1402
Aug 13 2011 03:33pm
Quote (Latwiak @ Aug 13 2011 11:30pm)
Nie ma czegos takiego w tej grze.
Nie ma rozgrywek 2 vs 2 czy łatwych do ogarnięcia postaci?
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#1403
Aug 13 2011 03:37pm
Quote (RavenN @ Aug 13 2011 11:33pm)
Nie ma rozgrywek 2 vs 2 czy łatwych do ogarnięcia postaci?
Rozgrywek 2v2.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1404
Aug 13 2011 03:41pm
Quote (Latwiak @ 13 Aug 2011 23:37)
Rozgrywek 2v2.
Owszem sa, nie wypowiadaj sie jak nie masz o czyms pojecia.
Najlepiej uczyc sie grac rangedami, zwlaszcza int.
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#1405
Aug 13 2011 03:42pm
Quote (Saygon @ Aug 13 2011 11:41pm)
Owszem sa, nie wypowiadaj sie jak nie masz o czyms pojecia.
Najlepiej uczyc sie grac rangedami, zwlaszcza int.
Afair nie ma mapy pod 2v2.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1406
Aug 13 2011 03:44pm
Quote (Latwiak @ 13 Aug 2011 23:42)
Afair nie ma mapy pod 2v2.
Bierze sie jakakolwiek i wybiera sie 2v2.
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#1407
Aug 13 2011 03:45pm
Quote (Saygon @ 13 Aug 2011 23:44)
Bierze sie jakakolwiek i wybiera sie 2v2.
I tak lepiej grać z kimś ale 5v5.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1408
Aug 13 2011 03:48pm
Quote (Peu @ 13 Aug 2011 23:45)
I tak lepiej grać z kimś ale 5v5.
Owszem tak.
e/ OWNED HARD NOOOOBY
This post was edited by Saygon on Aug 13 2011 03:49pm
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#1409
Aug 13 2011 03:56pm
Quote (Saygon @ 13 Aug 2011 23:48)
Owszem tak.
e/ OWNED HARD NOOOOBY
Nie skupiałem sie na grze wcale, nawet picknąć zapomniałem.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1410
Aug 13 2011 04:01pm
Quote (Peu @ 13 Aug 2011 23:56)
Nie skupiałem sie na grze wcale, nawet picknąć zapomniałem.
O czym tak zawziecie gadaliscie.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
139
140
141
142
143
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact