d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1139140141142143206Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 13 2011 03:30pm
Quote (RavenN @ Aug 13 2011 11:29pm)
Właśnie pobieram klienta. Kim/czym najszybciej nauczę się grać? Będę grał 2vs2 bo gram z kumplem.


Nie ma czegos takiego w tej grze.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Aug 13 2011 03:33pm
Quote (Latwiak @ Aug 13 2011 11:30pm)
Nie ma czegos takiego w tej grze.

Nie ma rozgrywek 2 vs 2 czy łatwych do ogarnięcia postaci?
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 13 2011 03:37pm
Quote (RavenN @ Aug 13 2011 11:33pm)
Nie ma rozgrywek 2 vs 2 czy łatwych do ogarnięcia postaci?


Rozgrywek 2v2.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 13 2011 03:41pm
Quote (Latwiak @ 13 Aug 2011 23:37)
Rozgrywek 2v2.


Owszem sa, nie wypowiadaj sie jak nie masz o czyms pojecia.
Najlepiej uczyc sie grac rangedami, zwlaszcza int.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 13 2011 03:42pm
Quote (Saygon @ Aug 13 2011 11:41pm)
Owszem sa, nie wypowiadaj sie jak nie masz o czyms pojecia.
Najlepiej uczyc sie grac rangedami, zwlaszcza int.


Afair nie ma mapy pod 2v2.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 13 2011 03:44pm
Quote (Latwiak @ 13 Aug 2011 23:42)
Afair nie ma mapy pod 2v2.


Bierze sie jakakolwiek i wybiera sie 2v2.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 13 2011 03:45pm
Quote (Saygon @ 13 Aug 2011 23:44)
Bierze sie jakakolwiek i wybiera sie 2v2.


I tak lepiej grać z kimś ale 5v5.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 13 2011 03:48pm
Quote (Peu @ 13 Aug 2011 23:45)
I tak lepiej grać z kimś ale 5v5.


Owszem tak.
e/ OWNED HARD NOOOOBY

This post was edited by Saygon on Aug 13 2011 03:49pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 13 2011 03:56pm
Quote (Saygon @ 13 Aug 2011 23:48)
Owszem tak.
e/ OWNED HARD NOOOOBY


Nie skupiałem sie na grze wcale, nawet picknąć zapomniałem.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 13 2011 04:01pm
Quote (Peu @ 13 Aug 2011 23:56)
Nie skupiałem sie na grze wcale, nawet picknąć zapomniałem.


O czym tak zawziecie gadaliscie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1139140141142143206Next
Add Reply New Topic New Poll