d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Horking Business - Ver. 2.0 > Baldy's Last Courtesy.
Prev1131415161725Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,550
Joined: Nov 27 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2007 08:58am
Quote (Kolcz @ Mon, Jun 11 2007, 03:53pm)
Quote (Khold @ Thu, May 10 2007, 09:52pm)
zajebisty builid wink.gif


Member
Posts: 30,298
Joined: May 22 2005
Gold: 572.40
Jun 12 2007 01:53am
Quote (DONATE @ Mon, Jun 11 2007, 02:18pm)
Quote (Alley PVP @ Mon, Jun 11 2007, 09:58am)
Znaczie lepiej jest zainwestowac wszystko w sile.


no to powodzenia wink.gif


Już dałam, barb nie ginie nawet na amp + fana od potworów. Sami przetestujcie choćby w hero edytorze.
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 14 2007 10:20am
Quote (Alley PVP @ Tue, 12 Jun 2007, 09:53)
Quote (DONATE @ Mon, Jun 11 2007, 02:18pm)
Quote (Alley PVP @ Mon, Jun 11 2007, 09:58am)
Znaczie lepiej jest zainwestowac wszystko w sile.


no to powodzenia wink.gif


Już dałam, barb nie ginie nawet na amp + fana od potworów. Sami przetestujcie choćby w hero edytorze.


Powaga? ile lifu wyciągasz ? i jaki dmg masz z taką siłą.

This post was edited by Hermesmaster on Jun 14 2007 10:20am
Banned
Posts: 1,913
Joined: May 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 14 2007 11:22am
Quote (Baniaque @ Mon, 11 Jun 2007, 16:56)
Quote (Hermesmaster @ Mon, Jun 11 2007, 02:14pm)
Nom. Ciekawa teoria z tym str zamiast life. Kto ją poprze?
LF - jakie jest Twoje zdanie w kwestii life vs str?

czy pomysl z mniej wytrzymalym ale za to szybszym horkerem ma sens? czy jak zginie raz na xx runow przez to, to bedzie oznaczalo, ze pomysl jest bez sensu?
Wybiotnie durny pomysl, poniewaz jak wiadomo run musi byc jak najkrotszy, ale nie przekaraczajac pewnej granicy (RD). Build BaLdUrDaSha zaklada juz maksymalnie okrojony czas, wiec na zwiekszeniu predkosci runu nam nie zalezy. Poza tym, jesli Rada przylosuje remix Amplify Damage z innymi aurami, to Barb, ktory ma 1.6k zycia idzie do piachu.

Ponadto, bardzo latwo policzyc sobie ile dodatkowych obrazen bedziemy mieli kosztem jakiej ilosci zycia, w przyblizeniu:
440 punktow w Vit to 1760 Life, przemnozone przez nasze BO to jakies 3.8-4k Life
440 punktow w Str to pod koniec jakies 1-2k dodatatkowych obrazen, co znaczy, ze na jednego typa trzeba bedzie 4 zamiast przykladowo 5 trab. O ile skrocisz run? O 5 sekund? Maksymalnie 10. Wciaz musisz dbac o to, aby nie zejsc ponizej ~minuty, bo bedzie RD. Ponadto, taki Barb raz na 5 runow pada. Tracisz kase za smierc, tracisz kase za wskrzeszenie Merca, tracisz kupe czasu. Bez sensu.
Banned
Posts: 363
Joined: Jun 14 2007
Gold: 3.00
Jun 14 2007 12:00pm
fajowy build :< chyba sobie takiego zrobie :< -.-
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 14 2007 02:18pm
Quote (Legitimate_First @ Thu, 14 Jun 2007, 19:22)
Quote (Baniaque @ Mon, 11 Jun 2007, 16:56)
Quote (Hermesmaster @ Mon, Jun 11 2007, 02:14pm)
Nom. Ciekawa teoria z tym str zamiast life. Kto ją poprze?
LF - jakie jest Twoje zdanie w kwestii life vs str?

czy pomysl z mniej wytrzymalym ale za to szybszym horkerem ma sens? czy jak zginie raz na xx runow przez to, to bedzie oznaczalo, ze pomysl jest bez sensu?
Wybiotnie durny pomysl, poniewaz jak wiadomo run musi byc jak najkrotszy, ale nie przekaraczajac pewnej granicy (RD). Build BaLdUrDaSha zaklada juz maksymalnie okrojony czas, wiec na zwiekszeniu predkosci runu nam nie zalezy. Poza tym, jesli Rada przylosuje remix Amplify Damage z innymi aurami, to Barb, ktory ma 1.6k zycia idzie do piachu.

Ponadto, bardzo latwo policzyc sobie ile dodatkowych obrazen bedziemy mieli kosztem jakiej ilosci zycia, w przyblizeniu:
440 punktow w Vit to 1760 Life, przemnozone przez nasze BO to jakies 3.8-4k Life
440 punktow w Str to pod koniec jakies 1-2k dodatatkowych obrazen, co znaczy, ze na jednego typa trzeba bedzie 4 zamiast przykladowo 5 trab. O ile skrocisz run? O 5 sekund? Maksymalnie 10. Wciaz musisz dbac o to, aby nie zejsc ponizej ~minuty, bo bedzie RD. Ponadto, taki Barb raz na 5 runow pada. Tracisz kase za smierc, tracisz kase za wskrzeszenie Merca, tracisz kupe czasu. Bez sensu.



Nom. Trafne uwagi. Ale może jeszcze tego nie przekreślajmy. Może jest jakiś sposób na zwiększenie LL i wtedy kosztem mniejszej ilości złota będzie mniejsza lub całkowity brak umieralności. Wszystkie postacie są elastyczne. Nie mam Hero editora, więc nie bardzo wiem co można zaproponować. Jak myślisz L_F?


HMM

Wymiecie go? No ok. Ale ja mam ok. 4 k i nie spada ponizej 3 k jesli chodzi o life. Wiec moze warto sie zastanowic czy nawet 2 k nie wystarczy. Ale masz racje, zalezy od aur rady. Ale przeciez jest jesszcze mercek, mozna troche sie odsunac, zlapac oddech i nawalac dalej. To tylko gdybanie. Potrzeba testow i juz biggrin.gif.

This post was edited by Hermesmaster on Jun 14 2007 02:30pm
Banned
Posts: 1,913
Joined: May 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 14 2007 02:24pm
Quote (Hermesmaster @ Thu, 14 Jun 2007, 22:18)
Quote (Legitimate_First @ Thu, 14 Jun 2007, 19:22)
Quote (Baniaque @ Mon, 11 Jun 2007, 16:56)
Quote (Hermesmaster @ Mon, Jun 11 2007, 02:14pm)
Nom. Ciekawa teoria z tym str zamiast life. Kto ją poprze?
LF - jakie jest Twoje zdanie w kwestii life vs str?

czy pomysl z mniej wytrzymalym ale za to szybszym horkerem ma sens? czy jak zginie raz na xx runow przez to, to bedzie oznaczalo, ze pomysl jest bez sensu?
Wybiotnie durny pomysl, poniewaz jak wiadomo run musi byc jak najkrotszy, ale nie przekaraczajac pewnej granicy (RD). Build BaLdUrDaSha zaklada juz maksymalnie okrojony czas, wiec na zwiekszeniu predkosci runu nam nie zalezy. Poza tym, jesli Rada przylosuje remix Amplify Damage z innymi aurami, to Barb, ktory ma 1.6k zycia idzie do piachu.

Ponadto, bardzo latwo policzyc sobie ile dodatkowych obrazen bedziemy mieli kosztem jakiej ilosci zycia, w przyblizeniu:
440 punktow w Vit to 1760 Life, przemnozone przez nasze BO to jakies 3.8-4k Life
440 punktow w Str to pod koniec jakies 1-2k dodatatkowych obrazen, co znaczy, ze na jednego typa trzeba bedzie 4 zamiast przykladowo 5 trab. O ile skrocisz run? O 5 sekund? Maksymalnie 10. Wciaz musisz dbac o to, aby nie zejsc ponizej ~minuty, bo bedzie RD. Ponadto, taki Barb raz na 5 runow pada. Tracisz kase za smierc, tracisz kase za wskrzeszenie Merca, tracisz kupe czasu. Bez sensu.
Nom. Trafne uwagi. Ale może jeszcze tego nie przekreślajmy. Może jest jakiś sposób na zwiększenie LL i wtedy kosztem mniejszej ilości złota będzie mniejsza lub całkowity brak umieralności. Wszystkie postacie są elastyczne. Nie mam Hero editora, więc nie bardzo wiem co można zaproponować. Jak myślisz L_F?
Mysle to, co napisalem powyzej. W tym przypadku LL nie ma wiekszego znaczenia, poniewaz na Amplify Rada wymiecie Barba z 1.6k zycia.

Member
Posts: 5,437
Joined: Dec 4 2006
Gold: 30.00
Jun 14 2007 06:04pm
o kurwa zajebisty build ^^
Member
Posts: 1,935
Joined: Jan 30 2007
Gold: 0.36
Jun 14 2007 06:28pm
bez sensu mowisz ze dajesz all w sile i masz better dmg a use 2 botdy, lol...
to juz botd+grief da ci wiekszy dmg niz 2 botdy na str buildzie, ll i tak straczy
i look jaki oglnie masz ar, grief daje cos co jest wysmienite na pvm "ignoruje obrone przeciwnika" i daje 20% ds!
2 botdy to glupota ll stracza z jednego botd+ cot, a szybkosc runu jest DUUZO wieszka niz z 2 botd
jak juz maxymalnie zalezy na szybkosci runu to 2 griefy dac ale bez ll i lm lipa
Member
Posts: 101
Joined: Apr 2 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2007 01:36am
Quote (Legitimate_First @ Sun, Jun 10 2007, 06:32pm)
Z tego, co widze, to na razie ludzie tylko quote'uje jak zli wink.gif Jesli chodzi o "double horking" to nie slyszalem.


CZESC BALDURDASH, WIDZE NOWE KONTO ZALOZYLES, NIE ZAPOMNIALES O ZMIANIE IP/ZMIANIE DOSTAWCY INTERNETU?

guide jest spoko, maxowanie sily wg alley pvp nie ma sensu...

This post was edited by GetYourAssUp on Jun 15 2007 01:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161725Next
Closed New Topic New Poll