d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1131415161740Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 01:27am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 22:23)
afaik na razie są 4 klasy tylko i każda ma po jednej PARAGON PATH czy coś tam, to takie advanced class z swtor. Później pewnie to będzie rozwinięte. Na pewno dodadzą jeszcze za jakiś czas jakiegoś rendżera na łuk, prawdopodobnie warlocka i  slyszalem o czymś jeszcze chyba.
Imo 4 klasy to dośc jeśli rozwiną te AC jakoś sensownie


Kiedy gramy?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 01:29am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 09:27am)
Kiedy gramy?


dziś wieczur ale nie wiem jaki serwer. Czy brać najbardziej zajebany i bujać się z kolejkami czy mniej zajebany.
Zapowiedzieli już zresztą że w przyszłości jak się wyklaruje średnia liczba graczy to będa merdżowali je
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 01:33am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 08:29)
dziś wieczur ale nie wiem jaki serwer. Czy brać najbardziej zajebany i bujać się z kolejkami czy mniej zajebany.
Zapowiedzieli już zresztą że w przyszłości jak się wyklaruje średnia liczba graczy to będa merdżowali je


Lepiej mniej bo nie chcę kupować premki
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 01:35am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 09:33am)
Lepiej mniej bo nie chcę kupować premki


nie ma tu chyba czegos takiego ziom chociaz chuj_wie
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 01:37am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 08:35)
nie ma tu chyba czegos takiego ziom chociaz chuj_wie


No tak czy siak nie chce mi się czekać pół dnia w kolejce
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 30 2013 03:55am
tiefling mag bede na arcane raczej TONS OF DAMAGE

DAJCIE POZNIEJ JAKIES INFO NT TSA

This post was edited by rexxer on Apr 30 2013 03:55am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 03:57am
Quote (rexxer @ 30 Apr 2013 10:55)
tiefling mag bede na arcane raczej TONS OF DAMAGE

DAJCIE POZNIEJ JAKIES INFO NT TSA


tsa nie bedzie bo landerp sie wstydzi rozmawiac przez mikrofon
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 30 2013 03:59am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 10:57am)
tsa nie bedzie bo landerp sie wstydzi rozmawiac przez mikrofon


prychłem, to bez niego mozna

e btw czemu wy wszyscy tankami gracie :D

This post was edited by rexxer on Apr 30 2013 03:59am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 04:00am
chuj, mialem sie zarejestrowac wlasnie ale ktos mi podpierdolil nick wiec nie bede w to gral
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 04:00am
To co kurwa, dzisiaj o 18 oni udostepnia download czy jak to?
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161740Next
Closed New Topic New Poll