☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter
Prev
1
13
14
15
16
17
40
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 6856
Replies: 397
Track Topic
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#141
Apr 30 2013 01:27am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 22:23)
afaik na razie są 4 klasy tylko i każda ma po jednej PARAGON PATH czy coś tam, to takie advanced class z swtor. Później pewnie to będzie rozwinięte. Na pewno dodadzą jeszcze za jakiś czas jakiegoś rendżera na łuk, prawdopodobnie warlocka i slyszalem o czymś jeszcze chyba.
Imo 4 klasy to dośc jeśli rozwiną te AC jakoś sensownie
Kiedy gramy?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#142
Apr 30 2013 01:29am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 09:27am)
Kiedy gramy?
dziś wieczur ale nie wiem jaki serwer. Czy brać najbardziej zajebany i bujać się z kolejkami czy mniej zajebany.
Zapowiedzieli już zresztą że w przyszłości jak się wyklaruje średnia liczba graczy to będa merdżowali je
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#143
Apr 30 2013 01:33am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 08:29)
dziś wieczur ale nie wiem jaki serwer. Czy brać najbardziej zajebany i bujać się z kolejkami czy mniej zajebany.
Zapowiedzieli już zresztą że w przyszłości jak się wyklaruje średnia liczba graczy to będa merdżowali je
Lepiej mniej bo nie chcę kupować premki
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#144
Apr 30 2013 01:35am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 09:33am)
Lepiej mniej bo nie chcę kupować premki
nie ma tu chyba czegos takiego ziom chociaz chuj_wie
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#145
Apr 30 2013 01:37am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 08:35)
nie ma tu chyba czegos takiego ziom chociaz chuj_wie
No tak czy siak nie chce mi się czekać pół dnia w kolejce
rexxer
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#146
Apr 30 2013 03:55am
tiefling mag bede na arcane raczej TONS OF DAMAGE
DAJCIE POZNIEJ JAKIES INFO NT TSA
This post was edited by rexxer on Apr 30 2013 03:55am
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#147
Apr 30 2013 03:57am
Quote (rexxer @ 30 Apr 2013 10:55)
tiefling mag bede na arcane raczej TONS OF DAMAGE
DAJCIE POZNIEJ JAKIES INFO NT TSA
tsa nie bedzie bo landerp sie wstydzi rozmawiac przez mikrofon
rexxer
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#148
Apr 30 2013 03:59am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 10:57am)
tsa nie bedzie bo landerp sie wstydzi rozmawiac przez mikrofon
prychłem, to bez niego mozna
e btw czemu wy wszyscy tankami gracie
This post was edited by rexxer on Apr 30 2013 03:59am
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#149
Apr 30 2013 04:00am
chuj, mialem sie zarejestrowac wlasnie ale ktos mi podpierdolil nick wiec nie bede w to gral
Cynicfm
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#150
Apr 30 2013 04:00am
To co kurwa, dzisiaj o 18 oni udostepnia download czy jak to?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
13
14
15
16
17
40
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact