Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:22)
Ty btw ręcznego. Wiesz, że mam w mesiu 4 pedały? xd
Na pewno będę brał W124 ale nie wiem czy sedan czy Coupe.
Poszukam jeszcze coupe jak nie bedzie nic to sedana poszukam. Ale bedzie latwiej bo dorzucę do puli z 5k
No 5k to sporo w tym przedziale, nie powiem. Czwarty pedał od ręcznego czy ki chuj? xd jag to xd
Już widzę jak kobieta prowadzi samochód z czterema pedałami (jakoś dziwnie homoseksualnie to zabrzmiało, ale wiadomo o co chodzi XD)