d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:25pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:22)
Ty btw ręcznego. Wiesz, że mam w mesiu 4 pedały?  xd
Na pewno będę brał W124 ale nie wiem czy sedan czy Coupe.
Poszukam jeszcze coupe jak nie bedzie nic to sedana poszukam. Ale bedzie latwiej bo dorzucę do puli z 5k


No 5k to sporo w tym przedziale, nie powiem. Czwarty pedał od ręcznego czy ki chuj? xd jag to xd
Już widzę jak kobieta prowadzi samochód z czterema pedałami (jakoś dziwnie homoseksualnie to zabrzmiało, ale wiadomo o co chodzi XD)
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
May 13 2013 05:27pm
Quote (Damundo @ 14 May 2013 01:25)
No 5k to sporo w tym przedziale, nie powiem. Czwarty pedał od ręcznego czy ki chuj? xd jag to xd
Już widzę jak kobieta prowadzi samochód z czterema pedałami (jakoś dziwnie homoseksualnie to zabrzmiało, ale wiadomo o co chodzi XD)


Owszem, jak w beczce :ph34r:
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:33pm
Quote (Damundo @ May 14 2013 12:25am)
No 5k to sporo w tym przedziale, nie powiem. Czwarty pedał od ręcznego czy ki chuj? xd jag to xd
Już widzę jak kobieta prowadzi samochód z czterema pedałami (jakoś dziwnie homoseksualnie to zabrzmiało, ale wiadomo o co chodzi XD)


yep, po lewej jest dodatkowy pedal do hamulca postojowego. Nie znalazlem fotek

A zrzuca sie go pociagajac za dzwignie:





This post was edited by Mentalista on May 13 2013 05:36pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:36pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:33)
yep, po lewej jest dodatkowy pedal do hamulca postojowego. Nie znalazlem fotek

A zrzuca sie go pociagajac za dzwignie:

http://img26.imageshack.us/img26/3199/faq242.jpg


W sumie beka, ciekawe rozwiązanie zamiast standardowego lewarka pomiędzy siedzeniami.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 13 2013 05:36pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 00:33)
yep, po lewej jest dodatkowy pedal do hamulca postojowego. Nie znalazlem fotek

A zrzuca sie go pociagajac za dzwignie:

http://img26.imageshack.us/img26/3199/faq242.jpg


POTWIERDZAM. GENIALNA SPRAWA. DO W211 TEZ TAK BYLO NIE WIEM JAK NOWSZE GENERACJE
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:37pm
znalazłem :D


Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:39pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:37)
znalazłem :D


http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/Testujemy_uzywane_foto0_801726.JPG


Cztery pedały. Awangarda w łóżku. XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:41pm
Quote (Damundo @ May 14 2013 12:39am)
Cztery pedały. Awangarda w łóżku. XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


MMMM ŁECHTA
Ide w kime gn Bogacze <3
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:43pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:41)
MMMM ŁECHTA
Ide w kime gn Bogacze <3


GN gurniku :wub:
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
May 14 2013 12:19am
Quote (Dexty @ 13 May 2013 21:29)
~15 letni diesel to trochę lipa będzie, tym bardziej, że nie jeżdżę dużo, więc lepiej dla mnie byłoby kupić benzyniaka.


to kupisz muła albo bedziesz sie łapał za kieszeń bo 1.6 to tragedia a 1.8 lubi wypic :)
Go Back To Polska Topic List
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll