d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1131415161747Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jun 2 2010 08:40am
Quote (gwyneed @ 2 Jun 2010 15:41)
co to za laska co ci robi zdjęcie? ^_^


mama
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jun 2 2010 08:42am
a to i ja pierdole, poltora roku temu:


This post was edited by cauchy on Jun 2 2010 08:42am
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jun 2 2010 08:42am
Quote (gwyneed @ 2 Jun 2010 16:19)
Domówka u kumpla. Jestem zaznaczoned strzałką ^_^
akurat na tym moja kobieta kradnie mi piwo :D

http://i45.tinypic.com/21ot4pk.jpg


takie balety są najlepsze :D
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 08:47am
Quote (umbrela @ 2 Jun 2010 15:42)
takie balety są najlepsze :D


to już druga impreza u kumpla z serii Dubstep. Tym razem brał 5zł od człowieka i dobrze na tym wyszedł, bo w trakcie imprezy przetoczyło się przez jego chatę około 300 ludzi :D

akurat to zdjęcie jest słabe, ale to jedno z 4, na których jestem :)
Member
Posts: 8,625
Joined: Mar 18 2010
Gold: 1.11
Jun 2 2010 08:47am

Innego niestety nie posiadam.
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Jun 2 2010 08:49am
Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 02:47pm)
to już druga impreza u kumpla z serii Dubstep. Tym razem brał 5zł od człowieka i dobrze na tym wyszedł, bo w trakcie imprezy przetoczyło się przez jego chatę około 300 ludzi :D

akurat to zdjęcie jest słabe, ale to jedno z 4, na których jestem :)


sam bym na taka impreze poszedl :) wlasnie mialem sie pytac jaka muze gral ten koles ;)
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jun 2 2010 08:49am
Quote (gwyneed @ 2 Jun 2010 16:47)
to już druga impreza u kumpla z serii Dubstep. Tym razem brał 5zł od człowieka i dobrze na tym wyszedł, bo w trakcie imprezy przetoczyło się przez jego chatę około 300 ludzi :D

akurat to zdjęcie jest słabe, ale to jedno z 4, na których jestem :)


na takich domówkach zawsze dobra masa jest
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 08:52am
Quote (DnBBoY @ 2 Jun 2010 15:49)
sam bym na taka impreze poszedl :) wlasnie mialem sie pytac jaka muze gral ten koles ;)


ogólnie reszta fotek (niektóre zajebiste) tutaj --> http://www.megaupload.com/?d=5UNI63CD&setlang=en

trochę ciężkie, bo ponad 300 mega
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Jun 2 2010 08:55am
Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 02:52pm)
ogólnie reszta fotek (niektóre zajebiste) tutaj --> http://www.megaupload.com/?d=5UNI63CD&setlang=en

trochę ciężkie, bo ponad 300 mega


a duze straty ma po takich domowkach?
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 08:56am
Quote (DnBBoY @ 2 Jun 2010 15:55)
a duze straty ma po takich domowkach?


nie duże, bo dostosowuje mieszkanie do potrzeb imprezy poza tym są tam tylko ludzie, którym ufa, że nie wybiją mu szyby itd.
a jak ktoś jest niegrzeczny to pan domu + odźwierny aka wykidajło wyrzucają za drzwi ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161747Next
Closed New Topic New Poll