Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 15:16)
Ja tam wolę Perłę, Tyskie, Żywca albo Książa (chuj, że takie piwo i stosunkowo słabe).
Zachodnich, wymyślnym piw nie lubię, bo kurwa są jakieś takie chujowe w smaku.
In b4; Tak kurwa, polskie i czeskie/słowackie piwa rządzą.
O kurwa, chlejesz na umór Vipy z Biedy. To jest dopiero gówniarskie zachowanie.
to jest dopiero tanie piwo, jak juz jestem zajebany to mam wyjebane na to czym sie dobijam. Btw gowniarze nie pija vip'sow tylko tatry albo debowe jak chca sie zajebac. w rzeczywistosci vip to znosne piwo.