d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1131415161720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Dec 30 2009 09:20am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 17:16)
ruchaj kamien z dziurka.


odezwal sie ten, co chodzil z eva.jpg -.-
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:20am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 04:18pm)
Japierdole Kupcie sobie Pilsnera, Budweisera, Kelta, Paulanera, Tuchera, Smadnego Mnicha, Bażanta, Tyskie książęce, mocną taterke, a nie pierdolcie mi tutaj jakimiś reddsami, lechami, czy innymi guwnami


popieram
Member
Posts: 12,702
Joined: Feb 15 2008
Gold: 2,260.00
Dec 30 2009 09:21am
Piwo zwierzyniec > cała reszta!
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:21am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 15:20)
14, mhm - w sumie tyle moge ci dac - choc spierdoleniem dorownujesz przedszkolakom
masz chyba jakies zle wspomnienia z przedszkolakami ze ich tak nie lubisz
zabawkami z toba nie chcial sie nikt dzielic ?
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:22am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 15:16)
Ja tam wolę Perłę, Tyskie, Żywca albo Książa (chuj, że takie piwo i stosunkowo słabe).
Zachodnich, wymyślnym piw nie lubię, bo kurwa są jakieś takie chujowe w smaku.

In b4; Tak kurwa, polskie i czeskie/słowackie piwa rządzą.



O kurwa, chlejesz na umór Vipy z Biedy. To jest dopiero gówniarskie zachowanie.


to jest dopiero tanie piwo, jak juz jestem zajebany to mam wyjebane na to czym sie dobijam. Btw gowniarze nie pija vip'sow tylko tatry albo debowe jak chca sie zajebac. w rzeczywistosci vip to znosne piwo.
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:22am
Quote (YaYco @ 30 Dec 2009 15:20)
odezwal sie ten, co chodzil z eva.jpg -.-


tylko ja ruchalem, nie byla moja dziewczyna.
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Dec 30 2009 09:23am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 05:18pm)
Japierdole Kupcie sobie Pilsnera, Budweisera, Kelta, Paulanera, Tuchera, Smadnego Mnicha, Bażanta, Tyskie książęce, mocną taterke, a nie pierdolcie mi tutaj jakimiś reddsami, lechami, czy innymi guwnami



eZ


Gery w przeliczeniu na zlotowki maja tansze piwo niz my, i dobre.
Butelke dobrego piwa np: Paulanera (weiss bier) mozna kupic juz za 75-79€ct.
Z czego kaucja za cala skrzynke piwa z butelkami to +3,30€.
Od 10€ wzwyz sa juz te lepsze piwa.
Skrzynka Paulanera to ~17€, warto, oj warto ;-)
Banned
Posts: 5,876
Joined: Jan 18 2009
Gold: 1,211.90
Warn: 50%
Dec 30 2009 09:23am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Redds - najlepszym piwem, a
Blachary - najpiękniejszymi seksownymi królewnami !

zmieńmy świat na lepsze !
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 09:23am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:22pm)
to jest dopiero tanie piwo, jak juz jestem zajebany to mam wyjebane na to czym sie dobijam. Btw gowniarze nie pija vip'sow tylko tatry albo debowe jak chca sie zajebac. w rzeczywistosci vip to znosne piwo.

Teraz to pierdolnąłeś jak łysy o parapet.
Member
Posts: 12,702
Joined: Feb 15 2008
Gold: 2,260.00
Dec 30 2009 09:24am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 17:23)
Teraz to pierdolnąłeś jak łysy o parapet.


Chyba jak łysy z warkocza o kant kuli.
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161720Next
Add Reply New Topic New Poll