☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Krytyczny Alex Pwned ;/
Prev
1
13
14
15
16
17
35
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 3764
Replies: 341
Track Topic
DrumAndBase
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold
:
2.20
Warn: 20%
#141
Dec 29 2009 09:28am
W sumie widać, że to foto u alexa jest wycięte, żeby nie było widać napisu fotka itd
Shichirobei
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
5.10
#142
Dec 29 2009 09:28am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:27pm)
buhahahha xd
z czego się śmiejesz paralito umysłowy?
kabas
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold
:
0.00
#143
Dec 29 2009 09:28am
o kurwa :DDDDDDDDD
The_Wubszczaks_Fan
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold
:
0.00
#144
Dec 29 2009 09:28am
Quote (winghaven @ 29 Dec 2009 16:24)
Macieye 2009
and the winner is:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=601232
powtorka historii sprzed dwoch lat?
niczym Maciey w ostatniej chwili deklasuje przeciwnikow i zgarnia nagrode?
This post was edited by The_Wubszczaks_Fan on Dec 29 2009 09:29am
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#145
Dec 29 2009 09:28am
Lol ona ze Slupska jest : DDDD
CriticalAlex
Member
Posts: 9,495
Joined: May 21 2009
Gold
:
0.00
#146
Dec 29 2009 09:28am
Quote (Leetmage @ Dec 29 2009 05:24pm)
NIE MOW ZE EWELINKI NIE MA NAPRAWDE ?
ale to nie jej foto ;(
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#147
Dec 29 2009 09:29am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 04:28pm)
ale to nie jej foto ;(
Ewelinka :> ;****<333 Mój Mały Kiciuś..
Tylko Ciebie Tak Naprawde Lofciam <333
Me And You 4 Ever !! <333 ;***
A Ci Debile Myśleli Ze To Ty Na Fotce <333
Hej Słoneczko, czy już wstałaś
daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie,
ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj,
spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać,
Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze,
że na buzi też dziś liczę..
[/CENTER]
Coś Dla Mojego Misiaczka :> <333 ;***
Dotykaj Mnie.. Tobie Oddam Ciało Swe :)) ;** <33
Ewelinko I Love You.. 4 Ever.. ;(( ;*** <33
4 Ever !!! <33 ;**
You Are My Girl.. And I Love You 4 Ever ;** <33
My Dear Treasure.. <333 ;**
Omg... I Love You !! <33333 ;****
Tom_asz
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
144.00
#148
Dec 29 2009 09:30am
o w huj...
42 użytkowników przegląda ten temat (1 gości i 4 anonimowych użytkowników )
KorteZzz
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold
:
30.00
#149
Dec 29 2009 09:30am
oh noes
dredziarak
Member
Posts: 10,794
Joined: Oct 13 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 30%
#150
Dec 29 2009 09:30am
posiadam jego naszą klasę ;/
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
13
14
15
16
17
35
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact