Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 07:18pm)
hm. a spiochek gdzie? przecież to było objawienie początku 2009 roku.
vouchuję, to właśnie jego chciałem wrzucić w miejsce Murzyna ; /
E:
Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 07:21pm)

szkoda, gdyby był na tej liście i coś jeszcze się udzielał to by miał mój głos. mysz15 przy nim to mały pikuś jest


wyjąłeś mi to spod klawiatury
This post was edited by PiPek on Dec 28 2009 11:22am