d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1139813991400140114021473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 29 2014 02:28pm
jest w lolo jakaś postać z dotami? bo powkurwiałbym ludzi
Member
Posts: 3,693
Joined: Oct 2 2013
Gold: 300.55
Jul 29 2014 02:28pm
Quote (1970 @ 29 Jul 2014 22:28)
jest w lolo jakaś postać z dotami? bo powkurwiałbym ludzi


swain
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jul 29 2014 06:04pm
RIOT KURWY JEBANE
SIE CWELE PRZYJEBALY LEE SINA
SKURWYSYNY
UNINSTALL
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 30 2014 12:54am
Quote (Pokor @ Jul 30 2014 02:04am)
RIOT KURWY JEBANE
SIE CWELE PRZYJEBALY LEE SINA
SKURWYSYNY
UNINSTALL


u jaki rage.
lee sin byl fajny kiedys, dunno teraz bo nie gram
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 01:09am
Quote (Pokor @ Jul 30 2014 02:04am)
RIOT KURWY JEBANE
SIE CWELE PRZYJEBALY LEE SINA
SKURWYSYNY
UNINSTALL


polecam dote
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 30 2014 04:12am
Quote (DP_DT @ 30 Jul 2014 09:09)
polecam dote


Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Jul 30 2014 04:24am
smieszne sa bujki pomiedzy lolowcami i dotowcami xd w ogole to strife ma zajebiste community, jak gralem, zdarzalo mi sie cos spierdolic tak kąkretnie jak trojan mumjo a ludzie zamiast nawyzywac mnie od najgorszych, to zaczeli mowic cos typu 'spoko zionku, odkujesz sie zaraz i rozkurwimy tych kiepuw' xd
Quote (Grigo @ Jul 30 2014 12:12pm)
http://i.imgur.com/Yg5za.gif


zaliczylem swuj pierwszy wystep w karty na rzywo B)
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jul 30 2014 04:26am
Quote (Zjebedyn @ Jul 30 2014 11:24am)
smieszne sa bujki pomiedzy lolowcami i dotowcami xd w ogole to strife ma zajebiste community, jak gralem, zdarzalo mi sie cos spierdolic tak kąkretnie jak trojan mumjo a ludzie zamiast nawyzywac mnie od najgorszych, to zaczeli mowic cos typu 'spoko zionku, odkujesz sie zaraz i rozkurwimy tych kiepuw' xd

zaliczylem swuj pierwszy wystep w karty na rzywo B)


EHE, FO SURE.

Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Jul 30 2014 04:28am
ale co
e/ jezeli chodzi ci o community to tak jest. przypominam ze w lolu bylo tak samo w czasach bety, gdzie nie bylo jeszcze czegos takiego jak report button.
strife fajne wlasnie ze wzgledu na community, a tak to niewiele sie rozni od hona

This post was edited by Zjebedyn on Jul 30 2014 04:29am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Jul 30 2014 04:38am
Quote (Zjebedyn @ 30 Jul 2014 12:28)
ale co
e/ jezeli chodzi ci o community to tak jest. przypominam ze w lolu bylo tak samo w czasach bety, gdzie nie bylo jeszcze czegos takiego jak report button.
strife fajne wlasnie ze wzgledu na community, a tak to niewiele sie rozni od hona


sdfgdhrgtykjyuktjhyrthrthrthrth
Go Back To Polska Topic List
Prev1139813991400140114021473Next
Add Reply New Topic New Poll