smieszne sa bujki pomiedzy lolowcami i dotowcami xd w ogole to strife ma zajebiste community, jak gralem, zdarzalo mi sie cos spierdolic tak kąkretnie jak trojan mumjo a ludzie zamiast nawyzywac mnie od najgorszych, to zaczeli mowic cos typu 'spoko zionku, odkujesz sie zaraz i rozkurwimy tych kiepuw' xd
Quote (Grigo @ Jul 30 2014 12:12pm)
http://i.imgur.com/Yg5za.gif
zaliczylem swuj pierwszy wystep w karty na rzywo
