d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1139013911392139313941473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 13 2014 09:46am
Quote (dawid9400 @ 13 Jul 2014 17:21)
noo


to albo nie masz pojęcia o nidalee, albo gramy w inne gry
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jul 13 2014 12:06pm
Quote (dawid9400 @ Jul 13 2014 12:41pm)
dobry guide typy? nie grałem długo to nie wiem jak ona działa po reworku

piącha -> sorcerki -> maska -> mieczyk z magic resistem -> reszta to już wiadomo, sytuacyjnie

runki hybrydowe, ap, ad, armor, mres

BENDZIE BANGLAŁO?
wkurwiający jest ten skok, większy cd i inaczej się trochę skacze


leze xDDD
Quote (Grigo @ Jul 13 2014 05:46pm)
to albo nie masz pojęcia o nidalee, albo gramy w inne gry


vouch
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 14 2014 12:55am
Quote (Grigo @ Jul 13 2014 03:46pm)
to albo nie masz pojęcia o nidalee, albo gramy w inne gry


Grałem dobrze przed reworkiem, ale nie grałen w kika kilka miechów, czaisz? 71% win ratio z nidalee.

Dawajcie mi build na nidalee.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 14 2014 02:37am
Quote (dawid9400 @ 14 Jul 2014 08:55)
Grałem dobrze przed reworkiem, ale nie grałen w kika kilka miechów, czaisz? 71% win ratio z nidalee.

Dawajcie mi build na nidalee.


Szczerze wątpię, żebyś nią kiedykolwiek dobrze grał, a wr gówno oznacza, o ile nie masz go po 500++ grach.
Ja też nie grałem w tę grę x miesięcy, ale nie pierdolę takich głupot.
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jul 14 2014 02:49am
pacze temat o lidze legent mysle rak pisze rak a tak naprawde zaraz ide zrobic daily win
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 14 2014 02:50am
Quote (iZebed1n @ 14 Jul 2014 10:49)
pacze temat o lidze legent mysle rak pisze rak a tak naprawde zaraz ide zrobic daily win


a ja nie pójdę po daily wina, bo rak
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jul 14 2014 02:57am
Quote (Grigo @ Jul 14 2014 10:50am)
a ja nie pójdę po daily wina, bo rak


ja bym poszedl, konto bedzie droższe xd
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 14 2014 03:02am
Quote (iZebed1n @ 14 Jul 2014 10:57)
ja bym poszedl, konto bedzie droższe xd


Mam chyba 26k ip na stanie :D
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jul 14 2014 03:08am
Quote (Grigo @ Jul 14 2014 11:02am)
Mam chyba 26k ip na stanie :D


ja nie moge mieć tyle bo uzyczam konto i jeden ziomeczek co mi na nim gra powiedzial mi ze mi kurwa wykupi zmianie nicku na THCTEEMOpl wiec wiesz ...
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 14 2014 03:19am
Quote (iZebed1n @ 14 Jul 2014 11:08)
ja nie moge mieć tyle bo uzyczam konto i jeden ziomeczek co mi na nim gra powiedzial mi ze mi kurwa wykupi zmianie nicku na THCTEEMOpl wiec wiesz ...


xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1139013911392139313941473Next
Add Reply New Topic New Poll