Quote (Pingu_Hv @ Nov 5 2010 11:28pm)
jak to oceniasz m8 ? Imo bulshit kolejny...
sa tego plusy i minusy.
Plus to taki, ze nie tylko oficjalni pcerzy widza itemy, a wszyscy ktorzy przegladaja LS Trading i moga sie podzielic swoimi opiniami za ile co sprzedali. Czasem to jest lepsze niz pc od goscia co sie zajmuje wycenianiem.
a minusem jest plus

kazdy moze zobaczyc item i duzo ludzi moze spamowac ci pm boxa, pytac o cene itd.
Zobaczymy jak to podziala.
Quote (Pingu_Hv @ Nov 5 2010 11:49pm)
nie pogram sobie dzis w ls, ciagle mnie wywala z cata d/c

Ja i blondaas mielismy to samo. Idk co sie dzieje.
A co dziwniejsze niepolaków nie wywalało oO
This post was edited by Zeratull on Nov 5 2010 05:07pm