d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1139013911392139313941443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 5 2010 04:28pm
Quote (Zeratull @ 5 Nov 2010 23:19)
ale z ikonka pc :)
Paul zmienil troszke i nie ma juz osobnego podforum do PC, tylko wszystko jest w LS Trading, lecz mozna zmienic zakladke na price check.


jak to oceniasz m8 ? Imo bulshit kolejny...
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Nov 5 2010 04:34pm
Quote (Pingu_Hv @ 5 Nov 2010 23:28)
jak to oceniasz m8 ? Imo bulshit kolejny...


czy ja wiem? masz ikonke i wyraźnie widać, który temat do wyceny, a który do handlu..
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 5 2010 04:39pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 5 2010 11:28pm)
jak to oceniasz m8 ? Imo bulshit kolejny...


sa tego plusy i minusy.
Plus to taki, ze nie tylko oficjalni pcerzy widza itemy, a wszyscy ktorzy przegladaja LS Trading i moga sie podzielic swoimi opiniami za ile co sprzedali. Czasem to jest lepsze niz pc od goscia co sie zajmuje wycenianiem.

a minusem jest plus :D kazdy moze zobaczyc item i duzo ludzi moze spamowac ci pm boxa, pytac o cene itd.

Zobaczymy jak to podziala.

Quote (Pingu_Hv @ Nov 5 2010 11:49pm)
nie pogram sobie dzis w ls, ciagle mnie wywala z cata d/c :(


Ja i blondaas mielismy to samo. Idk co sie dzieje.
A co dziwniejsze niepolaków nie wywalało oO

This post was edited by Zeratull on Nov 5 2010 05:07pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 5 2010 04:49pm
nie pogram sobie dzis w ls, ciagle mnie wywala z cata d/c :(
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Nov 5 2010 04:56pm
nie ma gier ;p
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 8 2010 03:19pm
ma ktos lvl 71+ i jest chetny do wellowania lub pomocy ( wystarczy stac w grze nawet afk ) ?
mam juz well
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 9 2010 04:32pm
Rare tempered diamond chain mail
Level Req: 45
Physical Defense: 37 to 93
Magical Defense: 0 to 24

+60 Dexterity
+2 Jubilance

Wczorajsze wellowanko. Nie wiem czy nie najlepszy dex armorek na 45lvl(perf dex) ;) Najlepsze jest to, że przede mną inni coś tam wrzucali, a to był mój pierwszy item :D
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Nov 9 2010 04:36pm
Quote (myl0rd @ 10 Nov 2010 00:32)
Rare tempered diamond chain mail
Level Req: 45
Physical Defense: 37 to 93
Magical Defense: 0 to 24

+60 Dexterity
+2 Jubilance

Wczorajsze wellowanko. Nie wiem czy nie najlepszy dex armorek na 45lvl(perf dex) ;) Najlepsze jest to, że przede mną inni coś tam wrzucali, a to był mój pierwszy item :D


only cos amigos m8 :D

Quote (CrazyHunter @ 10 Nov 2010 00:37)
ja pierdole, nie wię o co chodzi w tej grze :<


bo to trudna gra i niektórych przerasta...

This post was edited by amigo on Nov 9 2010 04:40pm
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Nov 9 2010 04:37pm
ja pierdole, nie wię o co chodzi w tej grze :<
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 12 2010 02:17pm
ktos chetny na catas ~50 lvl?
Go Back To Polska Topic List
Prev1139013911392139313941443Next
Add Reply New Topic New Poll