☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev
1
138
139
140
141
142
211
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50435
Replies: 2102
Track Topic
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#1391
Dec 18 2011 12:43pm
Quote (cOr @ Dec 18 2011 08:08pm)
komputronik, 44zl
kupilem dzis ale przyznam ze jakos mnie nie przekonuja te mapki, moze dlatego ze ich nie znam i troche dostaje po tylku
i widze ze ten karabin FAMAS jest jakis przesadzony
tez mi nie idzie a na Sharqi to juz w ogole, tylko sie wkurwiam
D2SaTaN
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold
:
1,560.29
#1392
Dec 18 2011 01:04pm
kupilem, dodalem, battlelog pokazuje mi ze mam access ale nie mam b2k na originie ani nie moge na serwer wejsc
:|
markov
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold
:
871.28
#1393
Dec 18 2011 01:11pm
Quote (D2SaTaN @ 18 Dec 2011 21:04)
kupilem, dodalem, battlelog pokazuje mi ze mam access ale nie mam b2k na originie ani nie moge na serwer wejsc
:|
wyloguj sie i zaloguj ponownie, masz b2k, bo mi sie pojawilo na tablicy.
D2SaTaN
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold
:
1,560.29
#1394
Dec 18 2011 02:38pm
Mam super rozwiazanie wolnego ladowania plansz dla ludzi z kartami AMD
sciagac Ati tray tools, ustawiacie multi threating na ile tam rdzeni chcecie, podpinacie pendrive do ready boosta ( ja walnalem 7 gb pod ready boost) i plansze laduja sie w 5 s !
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#1395
Dec 19 2011 05:21am
http://allegro.pl/battlefield-3-limited-edition-i2007390538.html
co o tym myslicie? dobra cena?
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#1396
Dec 19 2011 06:19am
Quote (imnoise @ Dec 19 2011 01:21pm)
http://allegro.pl/battlefield-3-limited-edition-i2007390538.html
co o tym myslicie? dobra cena?
ja bym bral
D2SaTaN
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold
:
1,560.29
#1397
Dec 19 2011 09:35am
odblokowalem ta chinska bron za 50 killi z rpg i powiem wam ze jest duuuuza roznica dla engi
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#1398
Dec 19 2011 09:37am
Quote (D2SaTaN @ 19 Dec 2011 17:35)
odblokowalem ta chinska bron za 50 killi z rpg i powiem wam ze jest duuuuza roznica dla engi
mysle ze znerfia te bronie z dodatku. cos są przesadzone
Go_0su
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold
:
13.37
#1399
Dec 19 2011 09:48am
Quote (cOr @ 19 Dec 2011 16:37)
mysle ze znerfia te bronie z dodatku. cos są przesadzone
co z nimi nie tak? O.o
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#1400
Dec 19 2011 10:04am
Quote (D2SaTaN @ Dec 19 2011 05:35pm)
odblokowalem ta chinska bron za 50 killi z rpg i powiem wam ze jest duuuuza roznica dla engi
jak z odrzutem w tej broni, bo w g53 to jest tragedia
ja sie przymierzam do pp-19
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
138
139
140
141
142
211
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact