d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1138139140141142211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 18 2011 12:43pm
Quote (cOr @ Dec 18 2011 08:08pm)
komputronik, 44zl
kupilem dzis ale przyznam ze jakos mnie nie przekonuja te mapki, moze dlatego ze ich nie znam i troche dostaje po tylku

i widze ze ten karabin FAMAS jest jakis przesadzony


tez mi nie idzie a na Sharqi to juz w ogole, tylko sie wkurwiam
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 18 2011 01:04pm
kupilem, dodalem, battlelog pokazuje mi ze mam access ale nie mam b2k na originie ani nie moge na serwer wejsc
:|
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 18 2011 01:11pm
Quote (D2SaTaN @ 18 Dec 2011 21:04)
kupilem, dodalem, battlelog pokazuje mi ze mam access ale nie mam b2k na originie ani nie moge na serwer wejsc
:|


wyloguj sie i zaloguj ponownie, masz b2k, bo mi sie pojawilo na tablicy.
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 18 2011 02:38pm
Mam super rozwiazanie wolnego ladowania plansz dla ludzi z kartami AMD
sciagac Ati tray tools, ustawiacie multi threating na ile tam rdzeni chcecie, podpinacie pendrive do ready boosta ( ja walnalem 7 gb pod ready boost) i plansze laduja sie w 5 s !
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 19 2011 05:21am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 19 2011 06:19am
Quote (imnoise @ Dec 19 2011 01:21pm)


ja bym bral
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 19 2011 09:35am
odblokowalem ta chinska bron za 50 killi z rpg i powiem wam ze jest duuuuza roznica dla engi
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 19 2011 09:37am
Quote (D2SaTaN @ 19 Dec 2011 17:35)
odblokowalem ta chinska bron za 50 killi z rpg i powiem wam ze jest duuuuza roznica dla engi


mysle ze znerfia te bronie z dodatku. cos są przesadzone
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 19 2011 09:48am
Quote (cOr @ 19 Dec 2011 16:37)
mysle ze znerfia te bronie z dodatku. cos są przesadzone


co z nimi nie tak? O.o
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 19 2011 10:04am
Quote (D2SaTaN @ Dec 19 2011 05:35pm)
odblokowalem ta chinska bron za 50 killi z rpg i powiem wam ze jest duuuuza roznica dla engi


jak z odrzutem w tej broni, bo w g53 to jest tragedia
ja sie przymierzam do pp-19
Go Back To Polska Topic List
Prev1138139140141142211Next
Add Reply New Topic New Poll