Quote (iridius @ 24 Oct 2013 17:27)
Czytam Malowanego Człowieka, ~ 120 stron, dupy nie urywa (póki co), ktoś czytał? może jakieś opinie - czy warto dalej w to brnąć?
Spoko jest, dobra rozrywka, lepsza od wielu wymienionych tutaj lektur.
Co do wiedzmiaka - aż sie boje, z opisu wynika, ze to jakas historia całkowicie odmienna od oryginału, ale z bohaterami znanymi z sagi i w tym samym świecie?
Tyle dobrego, ze nawet jak wyjdzie kupa, to nie zaburzy to głównego dzieła Sapka.