d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1138139140141142205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Oct 24 2013 06:58am
Quote (TardekTJK @ Oct 24 2013 02:55pm)
Już ogarniam i przywalam z bonia za spokój udręczonej spoilerami duszy caraxa.


nie zapamiętałem tego spojlera więc mam wyjebane :)

ale co racja to racja. spojlerowanie książek IMHO to największe chujostwo na świecie.
odnośnie seriali to mam wyjebane. dostałem pm z zakończeniem Dextera i mnie to nie ruszyło.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Oct 24 2013 07:00am
Quote (Carax @ 24 Oct 2013 13:58)
nie zapamiętałem tego spojlera więc mam wyjebane :)

ale co racja to racja. spojlerowanie książek IMHO to największe chujostwo na świecie.
odnośnie seriali to mam wyjebane. dostałem pm z zakończeniem Dextera i mnie to nie ruszyło.


Zależy też jaka książka, w niektórych spoilery mi nie przeszkadzają, bo bardziej mnie ciekawi w jaki sposób to się stanie, niż właściwe wydarzenie. Ten spoiler co dałem nie jest jakiś tragiczny, miesza ta końcówka w głowie, ale nie psuje całkowicie książki świadomość tego kto jest kim.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Oct 24 2013 07:02am
Quote (TardekTJK @ Oct 24 2013 03:00pm)
Zależy też jaka książka, w niektórych spoilery mi nie przeszkadzają, bo bardziej mnie ciekawi w jaki sposób to się stanie, niż właściwe wydarzenie. Ten spoiler co dałem nie jest jakiś tragiczny, miesza ta końcówka w głowie, ale nie psuje całkowicie książki świadomość tego kto jest kim.


Możliwe ale jak mówiłem ten problem mnie nie dotyczy, bo nie zapamiętałem tego spojlera :)
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Oct 24 2013 08:08am
Quote (TardekTJK @ Oct 24 2013 03:00pm)
Zależy też jaka książka, w niektórych spoilery mi nie przeszkadzają, bo bardziej mnie ciekawi w jaki sposób to się stanie, niż właściwe wydarzenie. Ten spoiler co dałem nie jest jakiś tragiczny, miesza ta końcówka w głowie, ale nie psuje całkowicie książki świadomość tego kto jest kim.


Ja np kilka lat temu pomylilem kolejnosc w PLiO i przeczytalem sobie opis z tylu ksiazki "Uczty dla Wron", ktory zespojlerował mi całą trzecią część. Mimo to i tak byłem konkretnie zdziwiony tym co sie dzialo. Anyway nie lubie spojlerowania, sam nie spojleruje, szczegolnie w tematyce ksiazek.
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Oct 24 2013 08:52am
Quote (viewprofile @ 9 Oct 2013 06:33)
Przekroczyłem 300 stron Okaleczonego Boga. Po rokowaniach Tavore z resztą bandy mogę stwierdzić, że wreszcie 95% wątków się poukładała w miarę sensownie i książka jako całość jeszcze bardziej imponuje. Pewnie w ostatnich 700 stronach bedzie tylko lepiej.


Nie mogę się już trochę doczekać, aż wezmę się za okaleczonego, atm jestem na początku pyłu snów i mało mam czasu, żeby się za to porządnie zabrać ; p
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Oct 24 2013 09:04am
Quote (radioslav @ Oct 24 2013 04:52pm)
Nie mogę się już trochę doczekać, aż wezmę się za okaleczonego, atm jestem na początku pyłu snów i mało mam czasu, żeby się za to porządnie zabrać ; p


Pyl Snów wydaje sie zawodzic na poczatku, generalnie ogarnia sie go zaczynajac czytac Okaleczonego Boga imo
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Oct 24 2013 09:27am
Czytam Malowanego Człowieka, ~ 120 stron, dupy nie urywa (póki co), ktoś czytał? może jakieś opinie - czy warto dalej w to brnąć?
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Oct 24 2013 09:43am
Quote (iridius @ 24 Oct 2013 17:27)
Czytam Malowanego Człowieka, ~ 120 stron, dupy nie urywa (póki co), ktoś czytał? może jakieś opinie - czy warto dalej w to brnąć?


ja zacząłem i przerwałem w połowie drugiego tomu, raczej nic specjalnego..

Quote (viewprofile @ 24 Oct 2013 17:04)
Pyl Snów wydaje sie zawodzic na poczatku, generalnie ogarnia sie go zaczynajac czytac Okaleczonego Boga imo


standardowe zagranie eriksona ; d
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 24 2013 09:47am
Quote (iridius @ 24 Oct 2013 17:27)
Czytam Malowanego Człowieka, ~ 120 stron, dupy nie urywa (póki co), ktoś czytał? może jakieś opinie - czy warto dalej w to brnąć?


Spoko jest, dobra rozrywka, lepsza od wielu wymienionych tutaj lektur.
Co do wiedzmiaka - aż sie boje, z opisu wynika, ze to jakas historia całkowicie odmienna od oryginału, ale z bohaterami znanymi z sagi i w tym samym świecie?
Tyle dobrego, ze nawet jak wyjdzie kupa, to nie zaburzy to głównego dzieła Sapka.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 24 2013 10:20am
Quote (iridius @ Oct 24 2013 03:27pm)
Czytam Malowanego Człowieka, ~ 120 stron, dupy nie urywa (póki co), ktoś czytał? może jakieś opinie - czy warto dalejhttp://cdncache1-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png w to brnąć?


Dobra ksiazka tylko autor momentami przesadza z zajebistoscia postaci ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev1138139140141142205Next
Add Reply New Topic New Poll