Quote (Maarthz @ 4 Nov 2010 11:21)
sarnie zniwo ofc.
wahahaha o kurwa jeszcze jest tu czesc mnie ???
Wczoraj bylem na pile 3D, najgorsza czesc seri - 0 fabuly. Producenci postawili na rzez i bezprzerwy lejaca sie krew co jest naprawde kuresko nidne. Film niewarty zlamanego grosza. #d mozna sobiesadzic w dupe - okulary przydaja sie tylko do czytania napisow. Szkoda ze z czegos tak kultowego zrobili cos tak gownianego.