Quote (groch55 @ 26 Oct 2010 23:24)
Mnie najbardziej zniszczylo brak wella i arena, bo fg na wellera odkladalem
Quote (groch55 @ 26 Oct 2010 23:21)
gz i jak tam panowie wyglada gra na nowym patchu ??
jest zajebiście, można wellować w kilka osób dzięki czemu jest latwiutko i wypada więcej side dropów, nie trzeba miec super sprzętu, lepiej zainwestowac w gear do climbu, szczególnie caster
do tego lvlowanie jest szybsze - nie trzeba czekać na full team, można grac w 2,3 lub 4 osoby i idzie całkiem nieźle, każdy quest jest do zrobienia przy średnim teamie - można się wracać do miasta regenowac
imo wszystko poza likwidacją całkowitą areny jest na duuży +