d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1138613871388138913901443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 25 2010 12:21pm
Quote (Felo_Melo @ 24 Oct 2010 22:45)
yeyeye samuraj !!! 1/8  ^_^


Gratulacje :)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 25 2010 01:42pm
Ja cały czas siedzę na feederze. Sumując faile to już 24x :/
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 26 2010 02:38pm
1/3 :)
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Oct 26 2010 03:21pm
Quote (Swartor @ Oct 26 2010 08:38pm)
1/3 :)


gz i jak tam panowie wyglada gra na nowym patchu ??
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 26 2010 03:22pm
Quote (Swartor @ Oct 26 2010 08:38pm)
1/3 :)


gz
Quote (groch55 @ Oct 26 2010 09:21pm)
gz i jak tam panowie wyglada gra na nowym patchu ??


ja odpuscilem sobie
poprostu mi sie nie podoba
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Oct 26 2010 03:24pm
Quote (kacperq @ Oct 26 2010 09:22pm)
gz

ja odpuscilem sobie
poprostu mi sie nie podoba


Mnie najbardziej zniszczylo brak wella i arena, bo fg na wellera odkladalem
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 27 2010 12:12am
Quote (groch55 @ 26 Oct 2010 23:24)
Mnie najbardziej zniszczylo brak wella i arena, bo fg na wellera odkladalem


Quote (groch55 @ 26 Oct 2010 23:21)
gz i jak tam panowie wyglada gra na nowym patchu ??


jest zajebiście, można wellować w kilka osób dzięki czemu jest latwiutko i wypada więcej side dropów, nie trzeba miec super sprzętu, lepiej zainwestowac w gear do climbu, szczególnie caster
do tego lvlowanie jest szybsze - nie trzeba czekać na full team, można grac w 2,3 lub 4 osoby i idzie całkiem nieźle, każdy quest jest do zrobienia przy średnim teamie - można się wracać do miasta regenowac

imo wszystko poza likwidacją całkowitą areny jest na duuży +
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Oct 27 2010 01:20am
Quote (Pingu_Hv @ Oct 27 2010 08:12am)
jest zajebiście, można wellować w kilka osób dzięki czemu jest latwiutko i wypada więcej side dropów, nie trzeba miec super sprzętu, lepiej zainwestowac w gear do climbu, szczególnie caster
do tego lvlowanie jest szybsze - nie trzeba czekać na full team, można grac w 2,3 lub 4 osoby i idzie całkiem nieźle, każdy quest jest do zrobienia przy średnim teamie - można się wracać do miasta regenowac

imo wszystko poza likwidacją całkowitą areny jest na duuży +


Calkiem spoko jest
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Oct 27 2010 01:20am
Quote (Pingu_Hv @ Oct 27 2010 06:12am)
jest zajebiście, można wellować w kilka osób dzięki czemu jest latwiutko i wypada więcej side dropów, nie trzeba miec super sprzętu, lepiej zainwestowac w gear do climbu, szczególnie caster
do tego lvlowanie jest szybsze - nie trzeba czekać na full team, można grac w 2,3 lub 4 osoby i idzie całkiem nieźle, każdy quest jest do zrobienia przy średnim teamie - można się wracać do miasta regenowac

imo wszystko poza likwidacją całkowitą areny jest na duuży +


No no a jak jest z dropem z wella ?? jak to wyglada
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Oct 27 2010 01:23am
Quote (groch55 @ Oct 27 2010 09:20am)
No no a jak jest z dropem z wella ?? jak to wyglada


wrzucasz item i kill moba i dropi item.
Go Back To Polska Topic List
Prev1138613871388138913901443Next
Add Reply New Topic New Poll