d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1138313841385138613871443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Oct 15 2010 01:54am
Quote (Pingu_Hv @ 14 Oct 2010 22:03)
robi Ci roznice to czy sprzedając go dostałbyś 100 czy 120 k fg ? (nie wiem ile wart, liczby z dupy )
dużo jest jeszcze podobnych itemków ?
i pomyśleć że na starym LS też takie miałem tylko chyba nie teir 1 ale lvl 30 :P ( secik zbrojka + charm )
mogłem chomikować :lol:


Troche jest, schomikowanych gdzies tam.. :)
zerknij chociażby na itemki Topikaya :drool:
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=404625&p=92507

This post was edited by Tomek25 on Oct 15 2010 01:59am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 15 2010 08:17am
zagra ktos mam lvl 10 fighter :) ?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Oct 15 2010 08:26am
Dawno nie gralem i mam takie pytanie :O
Teraz jak chce grac solo to musze sam robic cata ? Bo jakos nie widze by na arenie dalo sie bic :(

This post was edited by csdig on Oct 15 2010 08:29am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 15 2010 08:30am
Quote (csdig @ 15 Oct 2010 16:26)
Dawno nie gralem i mam takie pytanie :O
Teraz jak chce grac solo to musze sam robic cata ? Bo jakos nie widze aby na arenie dalo sie bic :(


Teraz solo polega na przemierzaniu catas w pojedynke :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 15 2010 08:30am
Quote (csdig @ 15 Oct 2010 10:26)
Dawno nie gralem i mam takie pytanie :O
Teraz jak chce grac solo to musze sam robic cata ? Bo jakos nie widze aby na arenie dalo sie bic :(


tak nie ma juz areny
i cata teraz latwiejsze jest jak masz mniej osob cos jak w diablo 2 pan znisczenia
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 17 2010 05:24am
Jest jakaś w miarę aktualna instrukcja do ls po polsku?
Member
Posts: 7,431
Joined: Jan 7 2007
Gold: 5,770.97
Oct 17 2010 06:20am
Quote (pawlosek @ 17 Oct 2010 12:24)
Jest jakaś w miarę aktualna instrukcja do ls po polsku?


mam podobne pytanie
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 17 2010 06:36am
Quote (Tomek25 @ 15 Oct 2010 09:54)
Troche jest, schomikowanych gdzies tam.. :)
zerknij chociażby na itemki Topikaya :drool:
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=404625&p=92507


tylko ze ja bawiłem się itemami o których mówiłem zanim ten koles trafił na forum, z pół roku wcześniej nawet, ciężko w takim przypadku mowic o chomikowaniu bo on je kupił pewnie w przeciągu ostatniego roku i to tylko dlatego ze " go stać "
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 17 2010 06:42am
Quote (Pingu_Hv @ 17 Oct 2010 14:36)
tylko ze ja bawiłem się itemami o których mówiłem zanim ten koles trafił na forum, z pół roku wcześniej nawet, ciężko w takim przypadku mowic o chomikowaniu bo on je kupił pewnie w przeciągu ostatniego roku i to tylko dlatego ze " go stać "


nie licza sie itemy tylko skilllll :P
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 17 2010 06:55am
Quote (Skitels @ 17 Oct 2010 14:42)
nie licza sie itemy tylko skilllll :P


fg > posty > gwiazdki > jd > skill

chyba taka jest kolejność na tym forum :D

znalazłem fajną wędkę ale nikt nie moze jej użyć :(

Lvl 50 Fishing Rod +60 Durability
Go Back To Polska Topic List
Prev1138313841385138613871443Next
Add Reply New Topic New Poll