☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev
1
1383
1384
1385
1386
1387
1443
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 208325
Replies: 14427
Track Topic
MrTx_X
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold
:
13.37
#13841
Oct 15 2010 01:54am
Quote (Pingu_Hv @ 14 Oct 2010 22:03)
robi Ci roznice to czy sprzedając go dostałbyś 100 czy 120 k fg ? (nie wiem ile wart, liczby z dupy )
dużo jest jeszcze podobnych itemków ?
i pomyśleć że na starym LS też takie miałem tylko chyba nie teir 1 ale lvl 30
( secik zbrojka + charm )
mogłem chomikować
Troche jest, schomikowanych gdzies tam..
zerknij chociażby na itemki Topikaya
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=404625&p=92507
This post was edited by Tomek25 on Oct 15 2010 01:59am
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#13842
Oct 15 2010 08:17am
zagra ktos mam lvl 10 fighter
?
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#13843
Oct 15 2010 08:26am
Dawno nie gralem i mam takie pytanie
Teraz jak chce grac solo to musze sam robic cata ? Bo jakos nie widze by na arenie dalo sie bic
This post was edited by csdig on Oct 15 2010 08:29am
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#13844
Oct 15 2010 08:30am
Quote (csdig @ 15 Oct 2010 16:26)
Dawno nie gralem i mam takie pytanie
Teraz jak chce grac solo to musze sam robic cata ? Bo jakos nie widze aby na arenie dalo sie bic
Teraz solo polega na przemierzaniu catas w pojedynke
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#13845
Oct 15 2010 08:30am
Quote (csdig @ 15 Oct 2010 10:26)
Dawno nie gralem i mam takie pytanie
Teraz jak chce grac solo to musze sam robic cata ? Bo jakos nie widze aby na arenie dalo sie bic
tak nie ma juz areny
i cata teraz latwiejsze jest jak masz mniej osob cos jak w diablo 2 pan znisczenia
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#13846
Oct 17 2010 05:24am
Jest jakaś w miarę aktualna instrukcja do ls po polsku?
listonorz
Member
Posts: 7,431
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
5,770.97
#13847
Oct 17 2010 06:20am
Quote (pawlosek @ 17 Oct 2010 12:24)
Jest jakaś w miarę aktualna instrukcja do ls po polsku?
mam podobne pytanie
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#13848
Oct 17 2010 06:36am
Quote (Tomek25 @ 15 Oct 2010 09:54)
Troche jest, schomikowanych gdzies tam..
zerknij chociażby na itemki Topikaya
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=404625&p=92507
tylko ze ja bawiłem się itemami o których mówiłem zanim ten koles trafił na forum, z pół roku wcześniej nawet, ciężko w takim przypadku mowic o chomikowaniu bo on je kupił pewnie w przeciągu ostatniego roku i to tylko dlatego ze " go stać "
Skitels
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold
:
1,461.66
#13849
Oct 17 2010 06:42am
Quote (Pingu_Hv @ 17 Oct 2010 14:36)
tylko ze ja bawiłem się itemami o których mówiłem zanim ten koles trafił na forum, z pół roku wcześniej nawet, ciężko w takim przypadku mowic o chomikowaniu bo on je kupił pewnie w przeciągu ostatniego roku i to tylko dlatego ze " go stać "
nie licza sie itemy tylko skilllll
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#13850
Oct 17 2010 06:55am
Quote (Skitels @ 17 Oct 2010 14:42)
nie licza sie itemy tylko skilllll
fg > posty > gwiazdki > jd > skill
chyba taka jest kolejność na tym forum
znalazłem fajną wędkę ale nikt nie moze jej użyć
Lvl 50 Fishing Rod +60 Durability
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1383
1384
1385
1386
1387
1443
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact