Quote (Grigo @ 14 Oct 2010 15:37)
Czyli lepiej wslawic sie tym, ze postapilo sie jak idiota niz nie wslawic sie wcale? Ok...
No faktycznie idiota

Wiekszość płaczących nie stać i nigdy nie byłoby stać na te robe i charm, ale do powiedzenia mają najwięcej. Itemy były jego, więc mógł z nimi zrobić co chciał.
Quote (Tomek25 @ 14 Oct 2010 15:37)
To już bym wolał, jakby go zeshrinował, a nie..
Teraz ma dowód na to, że takie itemy istaniały. W przyszłości niejeden jeszcze zapluje moniotr trolując jego postacie.
Quote (Tomek25 @ 14 Oct 2010 15:51)
Ja bynajmniej nie płacze, mówie tylko, że postąpił troche samolubnie. ;/
Przecież no off.
This post was edited by blondaas on Oct 14 2010 07:58am