d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1138113821383138413851443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Oct 14 2010 03:16am
Quote (Grigo @ 14 Oct 2010 11:12)
Sa one poza moim zasiegiem, wiec malo mnie to obchodzi :)


Bardziej mi chodzi o fakt, że takiego babola odwalił :(
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 14 2010 03:38am
Quote (miton84 @ 14 Oct 2010 00:18)
wie ktoś może dlaczego jak wkladam item tier I + esencje tier I ( profa mam 6 lvl ) to nie moge tego transmutowac?


zna ktoś może odpowiedź?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 14 2010 03:44am
Quote (Tomek25 @ 14 Oct 2010 11:16)
Bardziej mi chodzi o fakt, że takiego babola odwalił :(


Niektorzy sie dorobili i im odwala...

Quote (miton84 @ 14 Oct 2010 11:38)
zna ktoś może odpowiedź?


Niestety nie znam.
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Oct 14 2010 06:59am
Rare tintitanium axe
Level Req: 50
Damage: 148 to 178

+57% Enhanced Effect
+2% Damage Return

warte to cos?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 14 2010 07:02am
Quote (galushg @ Oct 14 2010 12:59pm)
Rare tintitanium axe
Level Req: 50
Damage: 148 to 178

+57% Enhanced Effect
+2% Damage Return

warte to cos?


cos na pewno
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 14 2010 07:28am
Quote (Tomek25 @ Oct 14 2010 10:34am)
Smutny dzień dla LSa :cry:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=26241877&f=272&o=1775
Pumpkin_King zglyphował jedne z najlepszych itemów w LSie :(

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=559008&p=311523


No cóż, bogatym odwala totalnie. Nigdy go nie lubilem a teraz pokazal swoj poziom.

Quote (galushg @ Oct 14 2010 02:59pm)
Rare tintitanium axe
Level Req: 50
Damage: 148 to 178

+57% Enhanced Effect
+2% Damage Return

warte to cos?


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91 <-- zapraszam tutaj

Quote (miton84 @ Oct 14 2010 01:18am)
wie ktoś może dlaczego jak wkladam item tier I + esencje tier I ( profa mam 6 lvl ) to nie moge tego transmutowac?


Musza miec ten sam prefix, np mystical, angelic

Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Oct 14 2010 07:32am
Quote (Zeratull @ 14 Oct 2010 15:28)
No cóż, bogatym odwala totalnie. Nigdy go nie lubilem a teraz pokazal swoj poziom.


Mógłby przecież oddać za free, albo chociaż za symboliczną kwotę komuś, kto zrobiłby z tego użytek i nadal by go używano, a nie kur*a zglyphował debil jeden i jeszcze zostawia na pamiątke na swoim koncie :/
Sie zachował jak pies ogrodnika, sam nie zje i nikomu nie da :(
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 14 2010 07:35am
Dobrze zrobił. Jakby oddał komuś za "symboliczną kwotę" to i tak prędzej czy później te itemy trafiłyby do stokeda, jamala, czy innego nerda z kartą kredytową bez limitów.
Tak przynajmniej wszyscy będą długo o nim pamiętać. :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 14 2010 07:37am
Quote (blondaas @ 14 Oct 2010 15:35)
Dobrze zrobił. Jakby oddał komuś za "symboliczną kwotę" to i tak prędzej czy później te itemy trafiłyby do stokeda, jamala, czy innego nerda z kartą kredytową bez limitów.
Tak przynajmniej wszyscy będą długo o nim pamiętać. :D


Czyli lepiej wslawic sie tym, ze postapilo sie jak idiota niz nie wslawic sie wcale? Ok...
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Oct 14 2010 07:37am
Quote (blondaas @ 14 Oct 2010 15:35)
Dobrze zrobił. Jakby oddał komuś za "symboliczną kwotę" to i tak prędzej czy później te itemy trafiłyby do stokeda, jamala, czy innego nerda z kartą kredytową bez limitów.
Tak przynajmniej wszyscy będą długo o nim pamiętać. :D


To już bym wolał, jakby go zeshrinował, a nie..
Go Back To Polska Topic List
Prev1138113821383138413851443Next
Add Reply New Topic New Poll