d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1137913801381138213831443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Oct 10 2010 09:15am
Quote (Zeratull @ Oct 10 2010 02:35pm)
zeby uzyc megacrita musisz trzymac ctrl + LPM. Za kazdym razem wchodzi, prof dodaje teraz tylko i wylacznie ee.


Tylko trzeba miec w miare zaufanych (nie randow) ludzi zeby nie ukradli dropa jak Ci spadnie cos fajnego.
Mi dzis z takiego wellowania spadl 118ee 20 ice ;)


to wiele wyjasnia ;)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 10 2010 09:17am
Quote (aniolek @ Oct 10 2010 05:01pm)
jak to w kilka osob? chodzi Ci ze wszedl update ze mozna wellowac tak jak w cata sie gra?


Dokladnie, wellowac mozna tylko na cata juz. Znajdujesz wella i wellujesz :)
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Oct 10 2010 09:19am
Quote (aniolek @ 10 Oct 2010 17:01)
jak to w kilka osob? chodzi Ci ze wszedl update ze mozna wellowac tak jak w cata sie gra?


w catach musisz znaleźć wella i wszyscy z grupy atakują well moba tak, że szybko sprawnie i łatwo idzie B)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 10 2010 09:47am
Quote (Zeratull @ 10 Oct 2010 16:35)
zeby uzyc megacrita musisz trzymac ctrl + LPM. Za kazdym razem wchodzi, prof dodaje teraz tylko i wylacznie ee.


Tylko trzeba miec w miare zaufanych (nie randow) ludzi zeby nie ukradli dropa jak Ci spadnie cos fajnego.
Mi dzis z takiego wellowania spadl 118ee 20 ice ;)


biedaczysko, pewnie teraz nikt z Toba wellować nie chce :hug:
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Oct 10 2010 12:19pm
Moze glupie pytanie ale w sumie jakos nigdy wczesniej mnie to nie zastanawialo, mianowicie -> jesli podchodze do MQ i np odkrywam pierwsze drzwi i nie ma fdf po czym robie odswiezenie/zamkniecie strony to jak sie ponownie loguje do LS'a to kontynuuje MQ przy drugich drzwiach czy jak to wyglada ;d?
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2010 12:33pm
Quote (zALC @ Oct 10 2010 08:19pm)
Moze glupie pytanie ale w sumie jakos nigdy wczesniej mnie to nie zastanawialo, mianowicie -> jesli podchodze do MQ i np odkrywam pierwsze drzwi i nie ma fdf po czym robie odswiezenie/zamkniecie strony to jak sie ponownie loguje do LS'a to kontynuuje MQ przy drugich drzwiach czy jak to wyglada ;d?


Od nowa MQ sie zaczyna.

Quote (Pingu_Hv @ Oct 10 2010 08:34pm)
u siur ?


Ja tak miałem przy robieniu wellera.

This post was edited by DeSSq on Oct 10 2010 12:35pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 10 2010 12:34pm
Quote (zALC @ 10 Oct 2010 20:19)
Moze glupie pytanie ale w sumie jakos nigdy wczesniej mnie to nie zastanawialo, mianowicie -> jesli podchodze do MQ i np odkrywam pierwsze drzwi i nie ma fdf po czym robie odswiezenie/zamkniecie strony to jak sie ponownie loguje do LS'a to kontynuuje MQ przy drugich drzwiach czy jak to wyglada ;d?


masz autofail :(

Quote (DeSSq @ 10 Oct 2010 20:33)
Od nowa MQ sie zaczyna.


u siur ?

This post was edited by Pingu_Hv on Oct 10 2010 12:34pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 10 2010 12:35pm
zdecydowanie mi sie nie podoba ten nowy ls
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 12 2010 11:57am
przyda sie
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 13 2010 05:18pm
wie ktoś może dlaczego jak wkladam item tier I + esencje tier I ( profa mam 6 lvl ) to nie moge tego transmutowac?
Go Back To Polska Topic List
Prev1137913801381138213831443Next
Add Reply New Topic New Poll