Quote (zALC @ Oct 10 2010 08:19pm)
Moze glupie pytanie ale w sumie jakos nigdy wczesniej mnie to nie zastanawialo, mianowicie -> jesli podchodze do MQ i np odkrywam pierwsze drzwi i nie ma fdf po czym robie odswiezenie/zamkniecie strony to jak sie ponownie loguje do LS'a to kontynuuje MQ przy drugich drzwiach czy jak to wyglada ;d?
Od nowa MQ sie zaczyna.
Quote (Pingu_Hv @ Oct 10 2010 08:34pm)
u siur ?
Ja tak miałem przy robieniu wellera.
This post was edited by DeSSq on Oct 10 2010 12:35pm