Kupiłem A4tech X748k, szału nie ma, ale między moją starą nołnejmową mychą (a właściwie dwoma) a nowym szczurem jest przepaść. Od razu mam dużo lepsze K/D. Chyba najlepsza mysz dla niedzielnego gracza za 65 zł.
Próbuje grać medykiem, jest ok, zwłaszcza na TDM w Canals gra się fajnie w tych kontenerach z M416 (4x + foregrip + heavy barell) + M320, tylko póki co za często wybiegam kogos podniesc i sam padam
