d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1137138139140141211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 16 2011 02:22pm
kurwa o chuj chodzi na serwerach gdzie obojętnie jakiej broni użyjesz, zabijesz nia kogoś zabija Cie "PECH" ? :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 16 2011 02:42pm
Quote (nerok @ Dec 16 2011 04:22pm)
kurwa o chuj chodzi na serwerach gdzie obojętnie jakiej broni użyjesz, zabijesz nia kogoś zabija Cie "PECH" ? :D


ogien moze cie spalic
budynek sie zawalic
i takie tam ^^
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Dec 16 2011 02:50pm
Kupiłem A4tech X748k, szału nie ma, ale między moją starą nołnejmową mychą (a właściwie dwoma) a nowym szczurem jest przepaść. Od razu mam dużo lepsze K/D. Chyba najlepsza mysz dla niedzielnego gracza za 65 zł.
Próbuje grać medykiem, jest ok, zwłaszcza na TDM w Canals gra się fajnie w tych kontenerach z M416 (4x + foregrip + heavy barell) + M320, tylko póki co za często wybiegam kogos podniesc i sam padam ;)
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 16 2011 03:21pm
Quote (toyo @ Dec 16 2011 10:50pm)
Kupiłem A4tech X748k, szału nie ma, ale między moją starą nołnejmową mychą (a właściwie dwoma) a nowym szczurem jest przepaść. Od razu mam dużo lepsze K/D. Chyba najlepsza mysz dla niedzielnego gracza za 65 zł.
Próbuje grać medykiem, jest ok, zwłaszcza na TDM w Canals gra się fajnie w tych kontenerach z M416 (4x + foregrip + heavy barell) + M320, tylko póki co za często wybiegam kogos podniesc i sam padam ;)


tez mam tego a4techa :)
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 17 2011 01:38am
Quote (Patryk1991 @ 16 Dec 2011 22:42)
ogien moze cie spalic
budynek sie zawalic
i takie tam ^^


no właśnie wałek :) bo np stałem na polu gdzie sa tylko drzewa, zabiłem typa i od razu padłem :D
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 17 2011 12:16pm
trzeba miec B2K zeby miec dostep do nowych broni i misji ??
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 17 2011 02:13pm
Quote (nerok @ 17 Dec 2011 20:16)
trzeba miec B2K zeby miec dostep do nowych broni i misji ??

to jaki bylby sens wydania dlc? trzeba miec
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 18 2011 11:38am
podkradlem sobie od typeczka g53 z back to karkand i musze powiedziec ze >>>>>>>>>>>>>> bronie normalne, ma ktos jakies zrodelko do b2k taniego :D ?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 18 2011 12:08pm
Quote (D2SaTaN @ 18 Dec 2011 19:38)
podkradlem sobie od typeczka g53 z back to karkand i musze powiedziec ze >>>>>>>>>>>>>> bronie normalne, ma ktos jakies zrodelko do b2k taniego :D ?


komputronik, 44zl
kupilem dzis ale przyznam ze jakos mnie nie przekonuja te mapki, moze dlatego ze ich nie znam i troche dostaje po tylku

i widze ze ten karabin FAMAS jest jakis przesadzony
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Dec 18 2011 12:13pm
Quote (cOr @ 18 Dec 2011 20:08)
komputronik, 44zl
kupilem dzis ale przyznam ze jakos mnie nie przekonuja te mapki, moze dlatego ze ich nie znam i troche dostaje po tylku

i widze ze ten karabin FAMAS jest jakis przesadzony



niestety FAMAS tnie prawie wszystko jak sie umie nim grac osobicie nie posiadam dodatku ale na normalnych mapach tez idzie grac. ulubiona bron a-94 :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1137138139140141211Next
Add Reply New Topic New Poll