d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1137138139140141206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 7 2011 12:03pm
Quote (C0b @ 7 Aug 2011 18:34)
siema


no kurwa myslalem, ze umrzyles.

Quote (lszcz @ 7 Aug 2011 18:30)
jak wyslac repa na konkurs honcast top10? :DDD


Na honcascie chyba jest jakis kontakt z adminami i podajesz im game id razem z czasem epickiej akcji a oni sie reszta zajmuja. Tak przynajmniej mysle.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 7 2011 12:04pm
Quote (C0b @ 7 Aug 2011 18:34)
siema


rub wojtuś konto, potrzebujemy kompetentnych graczy, mieszamy się i nakurwiamy, jest zabawa.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 7 2011 12:05pm
Quote (Saygon @ 7 Aug 2011 20:03)
no kurwa myslalem, ze umrzyles.



Na honcascie chyba jest jakis kontakt z adminami i podajesz im game id razem z czasem epickiej akcji a oni sie reszta zajmuja. Tak przynajmniej mysle.


wyslalem :DDDD
ale by bylo fajnie gdybym sie dostal ;(
film masz na iksie jakbys chcial zobaczyc
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 7 2011 12:06pm
Quote (Peu @ 7 Aug 2011 20:04)
rub wojtuś konto, potrzebujemy kompetentnych graczy, mieszamy się i nakurwiamy, jest zabawa.


:DDDDDD

Quote (lszcz @ 7 Aug 2011 20:05)
wyslalem :DDDD
ale by bylo fajnie gdybym sie dostal ;(
film masz na iksie jakbys chcial zobaczyc


Juz klikam.
e/ ladna akcja, ale za slaba na honcast.

This post was edited by Saygon on Aug 7 2011 12:08pm
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Aug 7 2011 01:14pm
gra ktos z was w hona na gma x4500 lub gral ? bo sie zastanawiam jak opcje pozmieniac zeby wyciagnac najlepsza grywalnosc, zmiana rozdzialki niestety nie wchodzi w gre bo na moim laptopie mniej niz 1280x760 sie nie skaluje.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 7 2011 08:00pm
Pierwszy raz w życiu Kongor zwabiony kolcami armadona zajebał mi last hita na pebblesie :<
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 8 2011 04:46pm
3 gry z rzędu z wondrylem:

win -> nie zaliczyło
lose -> zaliczyło
lose -> zaliczyło

s2 <3

Przez coś takiego straciłem jakieś 10 winów, albo więcej.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 8 2011 04:51pm
Quote (Peu @ 9 Aug 2011 00:46)
3 gry z rzędu z wondrylem:

win -> nie zaliczyło
lose -> zaliczyło
lose -> zaliczyło

s2 <3

Przez coś takiego straciłem jakieś 10 winów, albo więcej.


Jakbys mial oczy to bys widzial co sie dzieje i nie gral mm. Ale chyba szykuje sie rekompensata za to.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 8 2011 05:48pm
Quote (Saygon @ 9 Aug 2011 00:51)
Jakbys mial oczy to bys widzial co sie dzieje i nie gral mm. Ale chyba szykuje sie rekompensata za to.


KURWA ALE 3 GRY Z RZEDU I 1 NIE ZALICZYLO A 2 TAK

RZONDAM 30000 ZŁOTYCH MONET, SKINA DLA MALIGENA I OFELII, BRONZOWEJ TARCZY ZA 7143831 MONET I MSPUDING JAKO PRYWATNEJ DZIWKI
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 8 2011 05:55pm
http://www.heroesofnewerth.com/players_mm/default/ASC/1

Ranking wg mmr, nawet nie widziałem że taki jest.

2076 najwięcej ma koleś.
Go Back To Polska Topic List
Prev1137138139140141206Next
Add Reply New Topic New Poll