Quote (Carax @ Sep 20 2013 07:27am)
czyli rozumiem, że te 10 pozycji do łupania jest:
Ogrody Księżyca (Gardens of the Moon) - 1999
Bramy Domu Umarłych (Deadhouse Gates) - 2000
Wspomnienie lodu (Memories of Ice) - 2001
Dom Łańcuchów (House of Chains) - 2002
Przypływy nocy (Midnight Tides) - 2004
Łowcy kości (The Bonehunters) - 2006
Wicher śmierci (Reaper's Gale) - 2007
Myto ogarów (Toll the Hounds) - 2008
Pył snów (Dust of Dreams) - 2009
Okaleczony Bóg (The Crippled God) - 2011
Ponawiam zapytanie o krótką recenzję Trylogii Czarnego Maga. Czytał ktoś?
widzę, że ciężko to dostać.
czytalem wszystkie 3 trylogi (czrny mag / misja ambasodora / era bogow)
Typowy swiat intrygi dobrych magow ktorzy wladaja "dobra" magia i tu nagle bum pokazuje sie zagroizenie ze strony pustynnego ludu ktory praktykuje czarna magie jak sie pewnie domyslacie o wiele poteznejsza i zaczynaja walczyc
Wszystkie czyta sie przyjemnie i moge je polecic aczkolwiek seria "malowany czlowiek" jest sporo mroczniejsza, widac ewolucje emocjonale postaci granica miedzy dobrem a zlem jest zamazana przez ukazanie demonicznej strony czlowieka walczacego z demonami wlasnie