d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1137138139140141205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Oct 24 2013 06:15am
Skonczylem trylogie husycka sapka, na propsie.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Oct 24 2013 06:16am
Quote (cOr @ Oct 24 2013 02:03pm)
http://hatak.pl/artykuly/wkrotce-nowy-wiedzmin

http://hatak.pl/contents/sezon_burz3drgb-1382613876.jpg.pagespeed.ce.KWxCQfuMfc.jpg


Jezus maria jaki props!!!!!!!!
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Oct 24 2013 06:43am
Quote (TardekTJK @ Oct 24 2013 02:15pm)
Skonczylem trylogie husycka sapka, na propsie.


Nie zapomnij znowu komus kurewsko chamskim spojlerem przypierdolic.
Member
Posts: 1,096
Joined: May 21 2008
Gold: 0.00
Oct 24 2013 06:45am
Quote (Carax @ Sep 20 2013 07:27am)
czyli rozumiem, że te 10 pozycji do łupania jest:

    Ogrody Księżyca (Gardens of the Moon) - 1999
    Bramy Domu Umarłych (Deadhouse Gates) - 2000
    Wspomnienie lodu (Memories of Ice) - 2001
    Dom Łańcuchów (House of Chains) - 2002
    Przypływy nocy (Midnight Tides) - 2004
    Łowcy kości (The Bonehunters) - 2006
    Wicher śmierci (Reaper's Gale) - 2007
    Myto ogarów (Toll the Hounds) - 2008
    Pył snów (Dust of Dreams) - 2009
    Okaleczony Bóg (The Crippled God) - 2011

Ponawiam zapytanie o krótką recenzję Trylogii Czarnego Maga. Czytał ktoś?



widzę, że ciężko to dostać.


czytalem wszystkie 3 trylogi (czrny mag / misja ambasodora / era bogow)

Typowy swiat intrygi dobrych magow ktorzy wladaja "dobra" magia i tu nagle bum pokazuje sie zagroizenie ze strony pustynnego ludu ktory praktykuje czarna magie jak sie pewnie domyslacie o wiele poteznejsza i zaczynaja walczyc


Wszystkie czyta sie przyjemnie i moge je polecic aczkolwiek seria "malowany czlowiek" jest sporo mroczniejsza, widac ewolucje emocjonale postaci granica miedzy dobrem a zlem jest zamazana przez ukazanie demonicznej strony czlowieka walczacego z demonami wlasnie
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Oct 24 2013 06:47am
Quote (viewprofile @ 24 Oct 2013 13:43)
Nie zapomnij znowu komus kurewsko chamskim spojlerem przypierdolic.


Aheaheahae xd
>2013 rok
>pierwszy raz czytaj wiedzmina
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Oct 24 2013 06:49am
Quote (TardekTJK @ Oct 24 2013 02:47pm)
Aheaheahae xd
>2013 rok
>pierwszy raz czytaj wiedzmina


Moze komus dopiero teraz sie zachcialo czytac fantasy? Sam kurwa pierdolisz o ksiazkach, ale nie podasz tytulow bo sie boisz spojelra, natomiast chyba jako jedyny w tym temacie przyjebales chamskim spojlerem. Nie badz hipokryta.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Oct 24 2013 06:52am
Quote (YoGi @ Oct 24 2013 02:45pm)
czytalem wszystkie 3 trylogi (czrny mag / misja ambasodora / era bogow)

Typowy swiat intrygi dobrych magow ktorzy wladaja "dobra" magia i tu nagle bum pokazuje sie zagroizenie ze strony pustynnego ludu ktory praktykuje czarna magie jak sie pewnie domyslacie o wiele poteznejsza i zaczynaja walczyc


Wszystkie czyta sie przyjemnie i moge je polecic aczkolwiek seria "malowany czlowiek" jest sporo mroczniejsza, widac ewolucje emocjonale postaci granica miedzy dobrem a zlem jest zamazana przez ukazanie demonicznej strony czlowieka walczacego z demonami wlasnie


jedna z lepszych osobistych recenzji jakie widziałem na tym forum.

Quote (viewprofile @ Oct 24 2013 02:49pm)
Moze komus dopiero teraz sie zachcialo czytac fantasy? Sam kurwa pierdolisz o ksiazkach, ale nie podasz tytulow bo sie boisz spojelra, natomiast chyba jako jedyny w tym temacie przyjebales chamskim spojlerem. Nie badz hipokryta.


props
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Oct 24 2013 06:53am
Quote (viewprofile @ 24 Oct 2013 13:49)
Moze komus dopiero teraz sie zachcialo czytac fantasy? Sam kurwa pierdolisz o ksiazkach, ale nie podasz tytulow bo sie boisz spojelra, natomiast chyba jako jedyny w tym temacie przyjebales chamskim spojlerem. Nie badz hipokryta.


To byl tylko zart :cry:
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Oct 24 2013 06:54am
Quote (TardekTJK @ Oct 24 2013 02:53pm)
To byl tylko zart :cry:


to ogar ziomek bo sie pogniewam
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Oct 24 2013 06:55am
Quote (viewprofile @ 24 Oct 2013 13:54)
to ogar ziomek bo sie pogniewam


Już ogarniam i przywalam z bonia za spokój udręczonej spoilerami duszy caraxa.
Go Back To Polska Topic List
Prev1137138139140141205Next
Add Reply New Topic New Poll