d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11371381391401411410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 5 2010 05:42pm
Quote (rollen @ Nov 5 2010 11:40pm)
jedna z lepszych polskich produkcji


też tak myśle ;)
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Nov 5 2010 05:43pm
Quote (rollen @ Nov 6 2010 01:40am)
jedna z lepszych polskich produkcji


ja tez tak uwazam
btw jak oceniacie social network?
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 5 2010 05:43pm
Quote (Milkesso @ 5 Nov 2010 19:30)
Właśnie obejrzałem film pt. Amerykanin. Ogólnie nie za dużo akcji ale fajna fabuła, oceniam na 7/10


Dzisiaj ogladalem, film bardzo oszczedny w formie ( mimo, ze thrillerowaty ), ale podobal mi sie, oceniam go troche wyzej.

This post was edited by RoGh on Nov 5 2010 05:44pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 5 2010 05:44pm
Quote (Hasz @ 6 Nov 2010 00:42)
też tak myśle ;)


chlopaki nie placza ,testosteron, ,fuks+ stare i masz cale dobre polskie kino komediowe
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 5 2010 05:45pm
Quote (geek_11 @ Nov 5 2010 11:43pm)
ja tez tak uwazam
btw jak oceniacie social network?


pierwsze słysze, co to jest ?

Quote (rollen @ Nov 5 2010 11:44pm)
chlopaki nie placza ,testosteron, ,fuks+ stare i masz cale dobre polskie kino komediowe


mi jednak tylko Symetria z polskich produkcji odpowiada, tak to wole filmy amerykanskie.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 5 2010 05:54pm
Quote (Hasz @ 6 Nov 2010 00:45)
pierwsze słysze, co to jest ?



mi jednak tylko Symetria z polskich produkcji odpowiada, tak to wole filmy amerykanskie.


wiadome - te kocie ruchy...naszym reżyserom przydałoby sie troche polotu...

This post was edited by rollen on Nov 5 2010 05:54pm
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 5 2010 05:55pm
Quote (Hasz @ 6 Nov 2010 01:45)
pierwsze słysze, co to jest ?



mi jednak tylko Symetria z polskich produkcji odpowiada, tak to wole filmy amerykanskie.


Czy dobrze rozumiem, ze jedyny polski film, ktory ci odpowiada, to symetria?
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 5 2010 05:55pm
ogladal ktos CHUD 2?
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 5 2010 05:55pm
Quote (RoGh @ Nov 5 2010 11:55pm)
Czy dobrze rozumiem, ze jedyny polski film, ktory ci odpowiada, to symetria?


tak, a teraz spadam na papieroska i ogladać. Zegnam
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 5 2010 05:56pm
Quote (Hasz @ 6 Nov 2010 00:55)
tak, a teraz spadam na papieroska i ogladać. Zegnam


po tym co tu zobaczylem.... czyba nie bedzie ci smakowal... bolek
Go Back To Polska Topic List
Prev11371381391401411410Next
Add Reply New Topic New Poll