Quote (wielkiburak @ Mon, 14 Sep 2009, 12:14)
wie ktos jak skonstruowac macra, zeby po wcisnieciu zbindowanego klawisza oznaczal moby czacha, krzyzykiem, kolkiem itp?
po co macra mozesz przybindowac taka funkcje, wchodzisz w bindy i masz mark mob skull blablabla najlepiej ustawic na F`y