Bnp jest zdechle mało osob juz zostało :( hahah ile wiecej 10 fg czy 20? Widze postacie nazwałeś swoim imieniem XDDDD bij tam master questa 😂
[URL]https://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=1429629[/URL]
no o 10 :D ale za 25slotow- miesiecznie xD slotow miej 500 i juz 1k miesiecznie xD
Skrzynka mnie tak nie rujnuje jak fee za itemy i suspy przez wasze bycie gownami xD
Nigdy tez mi sie nie chce spamietac cen takze zanim sie rozkrece to juz zapomnienie wszystko idzie xD
I tak hitem byly te plastusie co w runescape graly i handlujac z toba xD reportuja cie jednoczesnie za rwt
No tego typu pokemonami jestescie
Ze z 50k fg za 40fg grasz strugajac tutaj jakiegos bnpiste podczas ciuchciowania z sobie podobnymi xD
Widziales tam kiedys zeby ktos za mniej gral? Jeszcze jakbys nic nie mial to moglbys sie wytlumaczyc z tego
Ale ty knopersie mi w mieszek zagladasz bedac takim przychlastem auaaaaa xD
Sie dziwisz ze pomidorkomonem jestes od ciuchciowania? XD ja nie