Quote (zALC @ Oct 10 2010 04:19pm)
Megacrit jest teraz zalezny od jakiegos danego lvl'u profa? Np, ze od 10+ wchodzi? Tak jak wczesniej rzadko bo rzadko ale raz na jakis czas wszedl tak teraz chyba jeszcze ani razu nie zaobserwowalem ;d
zeby uzyc megacrita musisz trzymac ctrl + LPM. Za kazdym razem wchodzi, prof dodaje teraz tylko i wylacznie ee.
Quote (myl0rd @ Oct 10 2010 04:20pm)
Fajnie się welluje w kilka osób. W 4 osoby ponad 200itemów poszło momentalnie, tylko nic fajnego nie było

Tylko trzeba miec w miare zaufanych (nie randow) ludzi zeby nie ukradli dropa jak Ci spadnie cos fajnego.
Mi dzis z takiego wellowania spadl 118ee 20 ice
