d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1137713781379138013811443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 9 2010 04:33am
czemu nie moge sie zalogowac na LSa?

btw po ile teraz stoi axe 150ee 55lvl?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Oct 9 2010 04:35am
Nowa latka wyszla?? :o
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 9 2010 04:35am
Quote (KzaK @ Oct 9 2010 12:33pm)
czemu nie moge sie zalogowac na LSa?

btw po ile teraz stoi axe 150ee 55lvl?


1. Bo serwer nie działa
2. http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91

Quote (kRisniew @ Oct 9 2010 12:26pm)
koles ma 42lv proof w lighting wiec 42% to nie tak malo xD


on wbijał ten prof przez ponad 350 climbow solo warlockiem/alchemikiem/magiem

This post was edited by Zeratull on Oct 9 2010 04:37am
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Oct 9 2010 04:36am
Quote (Pingu_Hv @ 9 Oct 2010 12:13)
Mówcie co chcecie, ja po 1 dniu gry stwierdzam - nowy update jest super, powody ?

Prostrze wellowanie i lepszy drop - wpadam na cata z zaufanymi ludzmi, nie dosc ze mamy z kazdego wella po 3 itemy ( wiadomix ze ten kto wrzuca item zabiera drop) to jeszcze stalo sie ono latwiejsze w pare osob. Teraz jak mam guild mejta bez wellera to nie musze mu wellowac items tylko robimy gre i wellujemy razem.
Nie musze restartowac cata jak jestem casterem i konczy mi sie mana, wypadam, szybki shrine i wracam do gry !
Nawet najtrudniejsze questy sa do wykonania - zawsze mozna przerwac i zrobic regen
Nie musze szukac random komandosów do gry, wole 2-3 zaufanych których zawsze znajdę niz random team z 4 noobami / " gwiazdeczkami " ktore placza ze lvl im leci o 0.00001% wolniej wiec nie będą w tym teamie grac

minus jest taki ze faktycznie początkujący mogą miec problem ze znalezieniem dobrego teamu bo lepsi gracze beda grali sami - no ale tak samo bylo z no maze ze gralo sie tylko z zaufanymi i bylo naprawde fajnie
Ba, teraz nawet mozna wrócic do starego systemu no maze np. zmiana dropu po itemie 30+ lub 40+ lub 55 zaleznie od lvlu

Dla mnie bomba !


tak, tylko bierz pod uwagę że duża ilość graczy leciała solo -_-
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 9 2010 04:36am
Quote (Pingu_Hv @ 9 Oct 2010 12:26)
ale takiego profa latwo nie nabijesz :)


Zwlaszcza po update :P
Wiesz, Irek, sa zalety i wady tych zmian. Jak ktos chce grac to predzej czy pozniej przywyknie. Teraz melee stuff troche stanieje, a ja na tym opieram swoj majatek. Troche skrzywdzono healerow, bo teraz ich sprzet stanial + spadla watosc healera w grze. Ja nie mam heal charms i sprzetu na hm, ale znam pare osob, ktore teraz niezle przeklinaja te zmiany. Minie troche czasu i ludzie przestana narzekac i bedzie jak dawniej.
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,822.09
Oct 9 2010 04:38am
Quote (Grigo @ Oct 9 2010 10:36am)
Zwlaszcza po update :P
Wiesz, Irek, sa zalety i wady tych zmian. Jak ktos chce grac to predzej czy pozniej przywyknie. Teraz melee stuff troche stanieje, a ja na tym opieram swoj majatek. Troche skrzywdzono healerow, bo teraz ich sprzet stanial + spadla watosc healera w grze. Ja nie mam heal charms i sprzetu na hm, ale znam pare osob, ktore teraz niezle przeklinaja te zmiany. Minie troche czasu i ludzie przestana narzekac i bedzie jak dawniej.


Az do następnego update'u :)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 9 2010 04:39am
Quote (Zeratull @ 9 Oct 2010 12:35)
1. Bo serwer nie działa
2. http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91



on wbijał ten prof przez ponad 350 climbow solo warlockiem/alchemikiem/magiem


jak serwer nie dziala jak 76 osob gra
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Oct 9 2010 04:43am
Quote (KzaK @ 9 Oct 2010 12:39)
jak serwer nie dziala jak 76 osob gra


tyle gralo zanim server padl
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 9 2010 06:05am
why coraz mniej profa mam za mutowanie ? Zawsze ilosc zdobytego profa nie zaleznie od lvlu byla stala tzn. jak mutowalem mystical tier 1 - 10 prof, angelic - 15 itp. Teraz zamiast 30 za tier 2 magical dostaje 26 :/
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 9 2010 08:07am
Quote (Pingu_Hv @ Oct 9 2010 02:05pm)
why coraz mniej profa mam za mutowanie ? Zawsze ilosc zdobytego profa nie zaleznie od lvlu byla stala tzn. jak mutowalem mystical tier 1 - 10 prof, angelic - 15 itp. Teraz zamiast 30 za tier 2 magical dostaje 26 :/


cuz tak juz jest. Max co mozesz dostac za pojedynczy mute/glyph to okolo 30-35.
Na wyzszych lvlach srednio to jest kolo 25
Go Back To Polska Topic List
Prev1137713781379138013811443Next
Add Reply New Topic New Poll