d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1137613771378137913801443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Oct 9 2010 02:48am
Quote (Vedaar @ Oct 9 2010 08:18am)
chyba lepiej grac w gre trudniejsza niz w taka co nawet dziecko 5 letnie potrafi klikac w mobka


fakt po tych updateach gra stala sie typowa zrecznosciowka. Najwidoczniej nie wiesz o czym mowie wiec sie nie wypowiadaj.

Quote (Grigo @ Oct 9 2010 08:31am)
zALC ma troche racji, powinien ulepszac gre w taki sposob, zeby graczom gralo sie lepiej, zeby sprawialo im to wiecej przyjemnosci. Zamiast tego ponownie dostajemy po twarzy. Jakas dobra zmiana, to na mysl przychodza mi profy, to byl dobry pomysl, ale teraz Ci co sobie nabili kiedys profa maja z tego dodatkowy ee, a ludzie z niskimi profami nawet tego nie maja... i na pewno szybko nie nabija.


nie chodzi mi o to zeby jeszcze ulatwiac czy cos tylko udalo mu sie stworzyc gre ktora byla dosc grywalna pomimo swojej prostoty potem z kazdym update'm bylo coraz wiecej narzekania i w sumie uzasadnionego.
Niedlugo to i MP/lowienie ryb i cala reszte umiesci w cata i jak sobie znajdziesz to sobie sprzedaż/kupisz/polowisz ^_^

This post was edited by zALC on Oct 9 2010 02:53am
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Oct 9 2010 02:52am
Quote (zALC @ Oct 9 2010 10:48am)
fakt po tych updateach gra stala sie typowa zrecznosciowka. Najwidoczniej nie wiesz o czym mowie wiec sie nie wypowiadaj.


sam sie nie wypowiadaj narzekasz i narzekasz nie pasuje ci to nie graj.
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Oct 9 2010 02:54am
Quote (Vedaar @ Oct 9 2010 08:52am)
sam sie nie wypowiadaj narzekasz i narzekasz nie pasuje ci to nie graj.


narzekam i narzekam? Napiaslem jednego posta to raz a dwa dziwinie uslyszec "nie pasuje ci to nie graj" od osoby ktora posiada maga na 1lvlu.
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Oct 9 2010 02:54am
Quote (zALC @ Oct 9 2010 10:54am)
narzekam i narzekam? Napiaslem jednego posta to raz a dwa dziwinie uslyszec "nie pasuje ci to nie graj" od osoby ktora posiada maga na 1lvlu.


wiecej gps zdobylem niz ty wiec mozesz siedziec cicho od kad mam locked nie gram :O
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Oct 9 2010 02:55am
Quote (Vedaar @ Oct 9 2010 08:54am)
wiecej gps zdobylem niz ty wiec mozesz siedziec cicho od kad mam locked nie gram :O


swietnie :O
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 9 2010 04:13am
Mówcie co chcecie, ja po 1 dniu gry stwierdzam - nowy update jest super, powody ?

Prostrze wellowanie i lepszy drop - wpadam na cata z zaufanymi ludzmi, nie dosc ze mamy z kazdego wella po 3 itemy ( wiadomix ze ten kto wrzuca item zabiera drop) to jeszcze stalo sie ono latwiejsze w pare osob. Teraz jak mam guild mejta bez wellera to nie musze mu wellowac items tylko robimy gre i wellujemy razem.
Nie musze restartowac cata jak jestem casterem i konczy mi sie mana, wypadam, szybki shrine i wracam do gry !
Nawet najtrudniejsze questy sa do wykonania - zawsze mozna przerwac i zrobic regen
Nie musze szukac random komandosów do gry, wole 2-3 zaufanych których zawsze znajdę niz random team z 4 noobami / " gwiazdeczkami " ktore placza ze lvl im leci o 0.00001% wolniej wiec nie będą w tym teamie grac

minus jest taki ze faktycznie początkujący mogą miec problem ze znalezieniem dobrego teamu bo lepsi gracze beda grali sami - no ale tak samo bylo z no maze ze gralo sie tylko z zaufanymi i bylo naprawde fajnie
Ba, teraz nawet mozna wrócic do starego systemu no maze np. zmiana dropu po itemie 30+ lub 40+ lub 55 zaleznie od lvlu

Dla mnie bomba !
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Oct 9 2010 04:22am
a jaki jest teraz sposob zeby szybko nabic proofs?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 9 2010 04:24am
Quote (kRisniew @ 9 Oct 2010 12:22)
a jaki jest teraz sposob zeby szybko nabic proofs?


taki sam jak wczesniej - poprsotu grac

ale tak na dobra sprawe te profs to tylko dodatkowe pare ee wiec nie koniecznie nalezy przywiązywac do nich wage
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Oct 9 2010 04:26am
Quote (Pingu_Hv @ 9 Oct 2010 12:24)
taki sam jak wczesniej - poprsotu grac

ale tak na dobra sprawe te profs to tylko dodatkowe pare ee wiec nie koniecznie nalezy przywiązywac do nich wage


koles ma 42lv proof w lighting wiec 42% to nie tak malo xD
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 9 2010 04:26am
Quote (kRisniew @ 9 Oct 2010 12:26)
koles ma 42lv proof w lighting wiec 42% to nie tak malo xD


ale takiego profa latwo nie nabijesz :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1137613771378137913801443Next
Add Reply New Topic New Poll