nigdy nie byl podwyzek w czymkolwiek

, na vault tez nie bedzie zapewne.
Melee itemy dalej sa w cenie, daggery jeszcze bardziej - poczytajcie o zmienionym ratio str/dex, ktory teraz wplywa na zadawane obrazenia
w skrocie:
duzo dex na daggerach - duzo dmg, str juz tak nie boostuje, bo daggery sa z zalozenia dla tych zrecznych
75% str/25% dex na swordach z tego co pamietam to odpowiednie ratio zeby uzyskac najlepszy dmg na nich, powinno juz wszystko pisac w portalu jak to wyglada.
Bedzie trzeba pomyslec nad buildami i tyle.
No właśnie Paparick robił testy dla poszczególnych broni, tylko nie mogę znaleźć tematu. Szukam ratio dla axów, ale wydaję mi się, że str w tym przypadku wypada lepiej.