d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1137513761377137813791443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,431
Joined: Jan 7 2007
Gold: 5,770.97
Oct 8 2010 09:06am
szkoda, bo ja raczej solo na spokojnie pykałem sobie. Teraz na siłę trza teamu szukać a z moimi itemami to nie nie będę się pchał. Ogólnie porażka. Szkoda :(
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 8 2010 09:09am
tylko ja nie moge sie zalogowac w LS ?
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 8 2010 09:11am
Quote (Pingu_Hv @ Oct 8 2010 04:09pm)
tylko ja nie moge sie zalogowac w LS ?


Nie, nie jesteś jedyny.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 8 2010 12:34pm
Pogram chwile i dostaje wielkiego laga, caly LS stoi, nie moge nic napisac, wyjsc z catas- gra stoi. Ciekawe jak dlugo zajmie mu doprowadzenie tego do porzadku.

e/ a teraz nawet nie moge sie zalogowac...

This post was edited by Grigo on Oct 8 2010 12:35pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Oct 8 2010 02:30pm
Witam Panowie B) co tam nowego w swiecie LS -a ??
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 8 2010 02:47pm
Quote (groch55 @ Oct 8 2010 10:30pm)
Witam Panowie  B)  co tam nowego w swiecie LS -a ??


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=272

milego czytania
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Oct 9 2010 02:06am
Dziwi mnie to, ze ciagle na sile probuje cos ulepszyc robiac ta gre coraz gorsza. Chyba nie wprowadzil jeszcze zadnej zmiany z ktorej ludzie by sie cieszyli tylko zawsze albo cos zabierze albo utrudni albo kij wie co a o takich rewolucjach jak teraz powininen informowac chwile wczesniej za nim je wprowadzi bo ktos zrobil sobie healera ktory na ten moment jest praktycznie bezuzyteczny
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Oct 9 2010 02:18am
Quote (zALC @ Oct 9 2010 10:06am)
Dziwi mnie to, ze ciagle na sile probuje cos ulepszyc robiac ta gre coraz gorsza. Chyba nie wprowadzil jeszcze zadnej zmiany z ktorej ludzie by sie cieszyli tylko zawsze albo cos zabierze albo utrudni albo kij wie co a o takich rewolucjach jak teraz powininen informowac chwile wczesniej za nim je wprowadzi bo ktos zrobil sobie healera ktory na ten moment jest praktycznie bezuzyteczny


chyba lepiej grac w gre trudniejsza niz w taka co nawet dziecko 5 letnie potrafi klikac w mobka
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 9 2010 02:31am
zALC ma troche racji, powinien ulepszac gre w taki sposob, zeby graczom gralo sie lepiej, zeby sprawialo im to wiecej przyjemnosci. Zamiast tego ponownie dostajemy po twarzy. Jakas dobra zmiana, to na mysl przychodza mi profy, to byl dobry pomysl, ale teraz Ci co sobie nabili kiedys profa maja z tego dodatkowy ee, a ludzie z niskimi profami nawet tego nie maja... i na pewno szybko nie nabija.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 9 2010 02:32am
Quote (markov @ 8 Oct 2010 07:50)
nigdy nie byl podwyzek w czymkolwiek :unsure: , na vault tez nie bedzie zapewne.
Melee itemy dalej sa w cenie, daggery jeszcze bardziej - poczytajcie o zmienionym ratio str/dex, ktory teraz wplywa na zadawane obrazenia
w skrocie:
duzo dex na daggerach - duzo dmg, str juz tak nie boostuje, bo daggery sa z zalozenia dla tych zrecznych
75% str/25% dex na swordach z tego co pamietam to odpowiednie ratio zeby uzyskac najlepszy dmg na nich, powinno juz wszystko pisac w portalu jak to wyglada.
Bedzie trzeba pomyslec nad buildami i tyle.


No właśnie Paparick robił testy dla poszczególnych broni, tylko nie mogę znaleźć tematu. Szukam ratio dla axów, ale wydaję mi się, że str w tym przypadku wypada lepiej.
Go Back To Polska Topic List
Prev1137513761377137813791443Next
Add Reply New Topic New Poll