d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1137213731374137513761443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Oct 7 2010 10:44am
Quote (cagiva @ 7 Oct 2010 18:08)
wolno


testowales? Bo u mnie podobnie, jak na arenie, tak i grając solo katakumby.

Quote (ViiL @ 7 Oct 2010 17:37)
Bardzo lubię tę ekscytującą grę.


znasz takie powiedzenie: Jak nie wiem co gadać, to lepiej nic nie gadam?

Quote (Vedaar @ 7 Oct 2010 17:28)
lol juz bardzo dawno nie gralem w ls a teraz wchodze i doszedlem do wniosku ze bez fg teraz nie zdobedzie sie wysokiego lvlu ;]
gl dla tych co maja itemki ;]


wieczny problem, masz fg na 10 innych kontach, to co się martwisz?

Quote (Pingu_Hv @ 7 Oct 2010 17:27)
tą grę napędzają nooby które garną się do gry dla fg, potem zarabiają i grają dalej dla GP


Tę grę napędzają dzieci, które mają bogatych rodziców :)

Quote (MrDoom @ 7 Oct 2010 16:35)
Jakos nie moge sie odnalezc po tym update  :unsure:


ctrl + f :) Nie jest aż tak źle :)

Quote (FDSupRa @ 7 Oct 2010 17:20)
nie widzisz O_O ?? no w sumie tylko zabil HC ale co tam :)


od razu, że zabił... Nic nie zabił, nie martw się - będzie lepiej niż było :)

This post was edited by amigo on Oct 7 2010 10:47am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 7 2010 10:47am
mam problem z zalogowaniem :<
Quote (blondaas @ Oct 7 2010 04:48pm)
Dziś umarły wszystkie melee chary, oraz sens wbijania profa. <_<


czemu ?

This post was edited by kacperq on Oct 7 2010 10:48am
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 7 2010 10:48am
Dziś umarły wszystkie melee chary, oraz sens wbijania profa. <_<


Quote (Felo_Melo @ 7 Oct 2010 18:48)
dlaczego to tak :(


Shrine podczas cata eliminuje melee chary, nawet mag bez profa jest w stanie zrobić teraz 5-6 razy wiecej dmg niż melee z podobnymi statami.

This post was edited by blondaas on Oct 7 2010 10:51am
Member
Posts: 15,702
Joined: Apr 13 2008
Gold: 8.01
Oct 7 2010 10:48am
Quote (blondaas @ 7 Oct 2010 17:48)
Dziś umarły wszystkie melee chary, oraz sens wbijania profa. <_<


dlaczego to tak :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 7 2010 10:51am
Quote (blondaas @ Oct 7 2010 06:48pm)
Dziś umarły wszystkie melee chary, oraz sens wbijania profa. <_<


a wiec czas sprzedac eq i dac sobie z tym spokoj.
Brak areny jak dla mnie to katastrofa...

Quote (kacperq @ Oct 7 2010 06:54pm)
nie rozumiem czemu ?
przeciez w cata na 1 osobie masz chyba tak samo na arenie ?
nie moge sprawdzic bo sie nie moge zalogowac*&^


z tego co widzialem co inni pisali (bo sam jeszcze nie moge przetestowac) to lower exp i prof nie ma znaczenia jesli chodzi o megacrity... dla mnie to bezsens. Ten co ma 0 profa tyle samo poatakuje co ten co ma 30 profa i ciezko bil lvle solo

This post was edited by Zeratull on Oct 7 2010 10:57am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 7 2010 10:54am
Quote (Zeratull @ Oct 7 2010 04:51pm)
a wiec czas sprzedac eq i dac sobie z tym spokoj.
Brak areny jak dla mnie to katastrofa...


nie rozumiem czemu ?
przeciez w cata na 1 osobie masz chyba tak samo na arenie ?
nie moge sprawdzic bo sie nie moge zalogowac*&^
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 7 2010 10:56am
Quote (Zeratull @ 7 Oct 2010 18:51)
a wiec czas sprzedac eq i dac sobie z tym spokoj.
Brak areny jak dla mnie to katastrofa...


radzio daj znac jak bedziesz sellal ziemie :P <3
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Oct 7 2010 10:57am
Quote (kacperq @ Oct 7 2010 06:54pm)
nie rozumiem czemu ?
przeciez w cata na 1 osobie masz chyba tak samo na arenie ?
nie moge sprawdzic bo sie nie moge zalogowac*&^


tylko że lvl wbijasz długo ^ na arenie biłeś ~40 potforów i był lvl. w cata samemu zajmuje to więcej czasu :D
proponuje potestować pierwsze patcha :)
Member
Posts: 3,419
Joined: May 27 2005
Gold: 3,368.50
Oct 7 2010 11:00am
Ja się natknąłem na 'cud' gdyż mój Hardcore guardian walczył z Softcore ninja na arenie i definitywnie umrzyl mimo zapewnień Pawełka że zostanie tylko znokautowany...
Szczęście że miał tylko poziom 12 i crap przedmioty.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 7 2010 11:00am
Quote (alienwersus @ Oct 7 2010 04:57pm)
tylko że lvl wbijasz długo ^ na arenie biłeś ~40 potforów i był lvl. w cata samemu zajmuje to więcej czasu :D 
proponuje potestować pierwsze patcha :)


a chyba ze o to chodzi
no to gdzie protestujemy ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1137213731374137513761443Next
Add Reply New Topic New Poll