Quote (cagiva @ 7 Oct 2010 18:08)
wolno
testowales? Bo u mnie podobnie, jak na arenie, tak i grając solo katakumby.
Quote (ViiL @ 7 Oct 2010 17:37)
Bardzo lubię tę ekscytującą grę.
znasz takie powiedzenie: Jak nie wiem co gadać, to lepiej nic nie gadam?
Quote (Vedaar @ 7 Oct 2010 17:28)
lol juz bardzo dawno nie gralem w ls a teraz wchodze i doszedlem do wniosku ze bez fg teraz nie zdobedzie sie wysokiego lvlu ;]
gl dla tych co maja itemki ;]
wieczny problem, masz fg na 10 innych kontach, to co się martwisz?
Quote (Pingu_Hv @ 7 Oct 2010 17:27)
tą grę napędzają nooby które garną się do gry dla fg, potem zarabiają i grają dalej dla GP
Tę grę napędzają dzieci, które mają bogatych rodziców

Quote (MrDoom @ 7 Oct 2010 16:35)
Jakos nie moge sie odnalezc po tym update

ctrl + f

Nie jest aż tak źle

Quote (FDSupRa @ 7 Oct 2010 17:20)
nie widzisz O_O ?? no w sumie tylko zabil HC ale co tam

od razu, że zabił... Nic nie zabił, nie martw się - będzie lepiej niż było
This post was edited by amigo on Oct 7 2010 10:47am