Quote (WjebujeGierki @ 26 Oct 2016 16:45)
Nie 3 razy, ale szybciej. Za to sprayowanie spierdolili.
Zartowalem z tym 3 razy, ale ja widze teraz ak jako scar z celownikiem. Konkluzja jest taka, ze jeszcze mocniej odczuwam roznice pomiedzy ak i M4. No i te dzwieki. A Ty w ogole cos grasz?
Chyba znow rangi sie zdewaluowaly bo mam le xd
This post was edited by Letter_kenny on Oct 26 2016 09:52am