d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1137113721373137413751383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Oct 26 2016 09:27am
Quote (hehehehehe @ 26 Oct 2016 09:35)
tzn?


Pozmieniali dzwieki, ak teraz zabija wszystko i wszystkich.
No i te ruskie skurwysyny. Gram co druga gre, bo po pierwszej rundzie strzelam tym czerwonym kurwom w tyl glowy i banicja
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 26 2016 09:37am
Quote (Letter_kenny @ Oct 26 2016 04:27pm)
Pozmieniali dzwieki, ak teraz zabija wszystko i wszystkich.
No i te ruskie skurwysyny. Gram co druga gre, bo po pierwszej rundzie strzelam tym czerwonym kurwom w tyl glowy i banicja


Przeciez nie zmieniali ani dmg ani penetracji w ak.
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Oct 26 2016 09:42am
Quote (WjebujeGierki @ Oct 26 2016 04:37pm)
Przeciez nie zmieniali ani dmg ani penetracji w ak.


Dźwięk wystarczy
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Oct 26 2016 09:44am
Quote (WjebujeGierki @ 26 Oct 2016 16:37)
Przeciez nie zmieniali ani dmg ani penetracji w ak.

A nie da sie teraz pestkowac 3 razy szybciej przypadkiem?
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 26 2016 09:45am
Quote (Letter_kenny @ Oct 26 2016 04:44pm)
A nie da sie teraz pestkowac 3 razy szybciej przypadkiem?


Nie 3 razy, ale szybciej. Za to sprayowanie spierdolili.
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Oct 26 2016 09:50am
Quote (WjebujeGierki @ 26 Oct 2016 16:45)
Nie 3 razy, ale szybciej. Za to sprayowanie spierdolili.

Zartowalem z tym 3 razy, ale ja widze teraz ak jako scar z celownikiem. Konkluzja jest taka, ze jeszcze mocniej odczuwam roznice pomiedzy ak i M4. No i te dzwieki. A Ty w ogole cos grasz?
Chyba znow rangi sie zdewaluowaly bo mam le xd

This post was edited by Letter_kenny on Oct 26 2016 09:52am
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 26 2016 09:55am
Quote (Letter_kenny @ Oct 26 2016 04:50pm)
Zartowalem z tym 3 razy, ale ja widze teraz ak jako scar z celownikiem. Konkluzja jest taka, ze jeszcze mocniej odczuwam roznice pomiedzy ak i M4. No i te dzwieki. A Ty w ogole cos grasz?
Chyba znow rangi sie zdewaluowaly bo mam le xd


Nie gralem z miesiac juz. Wyjebane w te gre mam to raz, a dwa nie mam czasu xd
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 26 2016 10:18am
dzisiaj był update, też Wam dźwięki pojebało?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 26 2016 12:41pm
Quote (SimSimSalabim @ Oct 26 2016 06:18pm)
dzisiaj był update, też Wam dźwięki pojebało?


U mnie wszystko ok.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Oct 26 2016 04:38pm
Pamietam login,
mam pudełko z cs'em

nie znam hasła ani @
uda mi sie odzyskać konto?
Go Back To Polska Topic List
Prev1137113721373137413751383Next
Add Reply New Topic New Poll