Quote (imnoise @ 16 Dec 2011 16:03)
warto ryzykowac ze skanami keya? bc2 mi za to zbanowali. chyba lepiej brac boxa i sie nie stresowac, co?

Ja mam ruski klucz, wlasciwie to dwa, kupowalem w ciemno, mam nadzieje, ze nie bedzie numerow.
Jak kupujesz z polskiej dystrybucji to chyba problemu nie bedzie, nawet w przypadku skanu.