d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1136137138139140211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 16 2011 04:24am
Quote (NuterX @ 16 Dec 2011 11:03)
znajomy ma to samo (tylko ze On kupil limitowana z B2K za free) - na supporcie ma powiedzieli ze znaja ten problem i pracuja nad rozwiazaniem go



rozbrajajac 4 przekazniki w rundzie


oki, thx bo myślałem, że może wtedy gdy zabija się kogoś kto podkłada :)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 16 2011 05:13am
Quote (NuterX @ 16 Dec 2011 12:03)
rozbrajajac 4 przekazniki w rundzie


nie, masz zabic osobe, ktora podklada bombeczke.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 16 2011 05:29am
Quote (markov @ Dec 16 2011 12:13pm)
nie, masz zabic osobe, ktora podklada bombeczke.


a kurde... moj blad.
Masz racje - zabijajac uzbrajającego.
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 16 2011 05:44am
Quote (NuterX @ 16 Dec 2011 12:29)
a kurde... moj blad.
Masz racje - zabijajac uzbrajającego.


czyli miałem rację hehe :P
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 16 2011 07:56am
jak teraz najtaniej kupic? osobno bf3 + dodatek czy może edycje limitowaną ze wszystkim naraz? i gdzie najlepsza cena?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 16 2011 08:00am
Quote (imnoise @ 16 Dec 2011 15:56)
jak teraz najtaniej kupic? osobno bf3 + dodatek czy może edycje limitowaną ze wszystkim naraz? i gdzie najlepsza cena?


Jezeli uda Ci sie kupic do 120 zl edycja limitowana, to bierz, polski klucz to 80 zl, dodatek 4x.
Ostatnio mialem limitke za 80, ale juz sprzedana.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 16 2011 08:03am
Quote (markov @ 16 Dec 2011 16:00)
Jezeli uda Ci sie kupic do 120 zl edycja limitowana, to bierz, polski klucz to 80 zl, dodatek 4x.
Ostatnio mialem limitke za 80, ale juz sprzedana.



warto ryzykowac ze skanami keya? bc2 mi za to zbanowali. chyba lepiej brac boxa i sie nie stresowac, co? :(
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 16 2011 08:08am
Quote (imnoise @ 16 Dec 2011 16:03)
warto ryzykowac ze skanami keya? bc2 mi za to zbanowali. chyba lepiej brac boxa i sie nie stresowac, co? :(


Ja mam ruski klucz, wlasciwie to dwa, kupowalem w ciemno, mam nadzieje, ze nie bedzie numerow.
Jak kupujesz z polskiej dystrybucji to chyba problemu nie bedzie, nawet w przypadku skanu.
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Dec 16 2011 10:26am
Quote (markov @ 16 Dec 2011 09:15)
Relog zrob.


Relog nic nie daje. Zaraz napisze do EA i ich zjebie bo 50zł poszło się jebać :angry:
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Dec 16 2011 10:28am
pierwszy kill odrzutowcem :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev1136137138139140211Next
Add Reply New Topic New Poll