d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11361371381391401410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Nov 4 2010 05:21am
Quote (czerwikavp @ Nov 4 2010 01:15pm)
Po raz kolejny prosilbym o pomoc :)


sarnie zniwo ofc.
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 4 2010 05:54am
Znacie jakieś filmy o tematyce wieziennej, ktore mozna sciagnac z torrenty.org ?
Ogladałem juz dośc sporo takich filmow i mnie zafascynowały.
Sam jak narazie polecam:
*Skazaniec Felon
*Symetria ( wielokrotnie obejzałem )
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Nov 4 2010 06:05am
Quote (Hasz @ 4 Nov 2010 13:54)
Znacie jakieś filmy o tematyce wieziennej, ktore mozna sciagnac z torrenty.org ?
Ogladałem juz dośc sporo takich filmow i mnie zafascynowały.
Sam jak narazie polecam:
*Skazaniec Felon
*Symetria ( wielokrotnie obejzałem )


skazany na shawshank.. niewiem jak dokladnie sie pisze...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 4 2010 06:34am
http://hatak.pl/news/10032/Zwiastun_nowego_widowiska_tworcy_300/

nowy zwiastun sucker punch
jesli bedzie choc w 80% tak dobry jak watchmen to murowany hit ;>
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Nov 4 2010 06:40am
Quote (Hasz @ Nov 4 2010 01:54pm)
Znacie jakieś filmy o tematyce wieziennej, ktore mozna sciagnac z torrenty.org ?
Ogladałem juz dośc sporo takich filmow i mnie zafascynowały.
Sam jak narazie polecam:
*Skazaniec Felon
*Symetria ( wielokrotnie obejzałem )


american history x, eksperyment, redemption, stan tookie story

This post was edited by Reactivek on Nov 4 2010 06:41am
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Nov 5 2010 11:30am
Właśnie obejrzałem film pt. Amerykanin. Ogólnie nie za dużo akcji ale fajna fabuła, oceniam na 7/10
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Nov 5 2010 11:43am
Quote (groch55 @ Oct 27 2010 07:07pm)
Ktos zasysal juz jackassow 3 d ??


niestety na dvd ripa trzeba bedzie w chuj poczekac, w polsce nie bedzie premiery; wiec sciagnalem i ogladnalem jakiegos TSa i powiem ze warto :D

This post was edited by Madrista on Nov 5 2010 11:43am
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 5 2010 05:34pm
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 5 2010 05:39pm
zaraz pujde zapale sobie i zobacze poraz 100 Symetrie :) i w kimono ;d

http://video.google.com/videoplay?docid=8299370459806714362#
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 5 2010 05:40pm
Quote (Hasz @ 6 Nov 2010 00:39)
zaraz pujde zapale sobie i zobacze poraz 100 Symetrie :) i w kimono ;d

http://video.google.com/videoplay?docid=8299370459806714362


jedna z lepszych polskich produkcji
Go Back To Polska Topic List
Prev11361371381391401410Next
Add Reply New Topic New Poll