d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1136813691370137113721383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2016 03:31pm
Quote (Damundo @ 30 Jul 2016 22:30)
No ciekawe, ale za 1st leci 390k, a za 2nd chyba 140k wiec i tak niezle xd
Fajnie sie oglada jak wrocili do formy, pamietam jak kilka miechow temu wszyscy pluli ze sie skonczyli i pora na zmiany.


Najwazniejsze, ze wybrali normalne mapy, a nie jakis nuke, ktorego nikt nie potrafi grac i wszystko jest loteria.
Do tego Pasza w koncu sie nie dlawi i zabija, a jak byali ma dwucyfrowy wynik fragow to smialo mozna powiedziec, ze widzimy Virtus.Plow


/e w ogole Virtus Pro zrobilo interes zycia podpisujac umowy z naszymi virtusami. Ilosc fanow snaxa, paszy, taza, neo i byali mowi wszystko. Co chwile tlum krzyczy 'LEGGO SNAX YOU FUCKING BEAUTIFUL BEAST' etc. Mimo ze czesto nie sa w formie to produkty sygnowane vp sie sprzedajo sprzedajo

This post was edited by serek10 on Jul 30 2016 03:33pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 30 2016 03:37pm
Quote (serek10 @ 30 Jul 2016 23:31)
Najwazniejsze, ze wybrali normalne mapy, a nie jakis nuke, ktorego nikt nie potrafi grac i wszystko jest loteria.
Do tego Pasza w koncu sie nie dlawi i zabija, a jak byali ma dwucyfrowy wynik fragow to smialo mozna powiedziec, ze widzimy Virtus.Plow


/e w ogole Virtus Pro zrobilo interes zycia podpisujac umowy z naszymi virtusami. Ilosc fanow snaxa, paszy, taza, neo i byali mowi wszystko. Co chwile tlum krzyczy 'LEGGO SNAX YOU FUCKING BEAUTIFUL BEAST' etc. Mimo ze czesto nie sa w formie to produkty sygnowane vp sie sprzedajo sprzedajo


No to jest wlasnie wchuj fenomen, na neutralnym gruncie, z kim by nie grali, tlum zawsze faworyzuje virtusow. W koncu Polacy, potrafia przyciagac charakterem xd
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2016 04:03pm
wygraja pistolety teraz i gg.
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2016 04:20pm
co tu sie odjebalo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 30 2016 04:20pm
Pokarali w koncu ;D

Podoba mi sie oprawa, zmaiast pokazac zawodnikow po wygranej, nakurwiaja plecy widowni.

This post was edited by Damundo on Jul 30 2016 04:21pm
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Jul 30 2016 04:20pm
GG
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2016 04:22pm
Quote (Damundo @ 30 Jul 2016 23:20)
Pokarali w koncu ;D

Podoba mi sie oprawa, zmaiast pokazac zawodnikow po wygranej, nakurwiaja plecy widowni.


najazdy kamery jak w tvp w noc sylwestrowa
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 30 2016 04:23pm
Quote (serek10 @ 31 Jul 2016 00:22)
najazdy kamery jak w tvp w noc sylwestrowa


No kurwa xd rzygam na nich mocno xd
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2016 04:27pm
ale pojda w balet dzisiaj virtusi:D Pasza dostanie zakaz wjazdu do USA.
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 30 2016 04:30pm
janusz juz napisal pewnie olci zeby myla dupe i burgery szykowala
Go Back To Polska Topic List
Prev1136813691370137113721383Next
Add Reply New Topic New Poll