Quote (Damundo @ 30 Jul 2016 22:30)
No ciekawe, ale za 1st leci 390k, a za 2nd chyba 140k wiec i tak niezle xd
Fajnie sie oglada jak wrocili do formy, pamietam jak kilka miechow temu wszyscy pluli ze sie skonczyli i pora na zmiany.
Najwazniejsze, ze wybrali normalne mapy, a nie jakis nuke, ktorego nikt nie potrafi grac i wszystko jest loteria.
Do tego Pasza w koncu sie nie dlawi i zabija, a jak byali ma dwucyfrowy wynik fragow to smialo mozna powiedziec, ze widzimy Virtus.Plow
/e w ogole Virtus Pro zrobilo interes zycia podpisujac umowy z naszymi virtusami. Ilosc fanow snaxa, paszy, taza, neo i byali mowi wszystko. Co chwile tlum krzyczy 'LEGGO SNAX YOU FUCKING BEAUTIFUL BEAST' etc. Mimo ze czesto nie sa w formie to produkty sygnowane vp sie sprzedajo sprzedajo
This post was edited by serek10 on Jul 30 2016 03:33pm