Quote (Grigo @ 2 Oct 2010 12:58)
Jak Wam idzie slashowanie? Ja ostatnio nie klikam, mam troche czasu to jakies extra fg probuje zdobyc na nowym ladderku

ten ladder to sie tak nadaje do zarabiania fg ze lepiej nie wspominać... jak widze że ist kosztuje dzien po resecie 50 fg to zal dupe sciska...
ja lece solo swoim palladyńcem i licze na drop z areny
