d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1136713681369137013711443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 28 2010 02:42pm
Quote (Grigo @ 28 Sep 2010 22:34)
56 lvl mam i zaraz lece spac, nie mam sily :P


buuuu :(
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 29 2010 06:55am
Moj pierwszy palladyn po prawie 4 latach gry b)
Wiem wiem - ZAL :D

231 :)
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 29 2010 07:24am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 29 2010 12:55pm)
Moj pierwszy palladyn po prawie 4 latach gry b)
Wiem wiem - ZAL :D

231 :)


gratulacje :) teraz czas na łysego mnicha :p
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 29 2010 07:41am
Quote (Pingu_Hv @ 29 Sep 2010 14:55)
Moj pierwszy palladyn po prawie 4 latach gry b)
Wiem wiem - ZAL :D

231 :)


Gratki, ja fail na 1st :)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 29 2010 09:03am
Quote (Pingu_Hv @ 29 Sep 2010 13:55)
Moj pierwszy palladyn po prawie 4 latach gry b)
Wiem wiem - ZAL :D

231 :)


Gratulacje, a ja nie mogę zaliczyć pierwszego MQ :/
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2010 10:21am
Quote (myl0rd @ Sep 29 2010 05:03pm)
Gratulacje, a ja nie mogę zaliczyć pierwszego MQ :/


skąd ja to znam ^^
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 2 2010 04:58am
Jak Wam idzie slashowanie? Ja ostatnio nie klikam, mam troche czasu to jakies extra fg probuje zdobyc na nowym ladderku ;)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Oct 2 2010 05:05am
Quote (Grigo @ 2 Oct 2010 12:58)
Jak Wam idzie slashowanie? Ja ostatnio nie klikam, mam troche czasu to jakies extra fg probuje zdobyc na nowym ladderku ;)


ten ladder to sie tak nadaje do zarabiania fg ze lepiej nie wspominać... jak widze że ist kosztuje dzien po resecie 50 fg to zal dupe sciska...
ja lece solo swoim palladyńcem i licze na drop z areny :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 2 2010 05:06am
Quote (Pingu_Hv @ 2 Oct 2010 13:05)
ten ladder to sie tak nadaje do zarabiania fg ze lepiej nie wspominać... jak widze że ist kosztuje dzien po resecie 50 fg to zal dupe sciska...
ja lece solo swoim palladyńcem i licze na drop z areny :D


Ja gram na hc, wiec nie jest jeszcze tak tragicznie.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 2 2010 07:09pm
Quote (Grigo @ 2 Oct 2010 11:58)
Jak Wam idzie slashowanie? Ja ostatnio nie klikam, mam troche czasu to jakies extra fg probuje zdobyc na nowym ladderku ;)


Daj spokój, max 100osób online :( Co do diablo to nie chce mi się jakoś zaczynać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1136713681369137013711443Next
Add Reply New Topic New Poll