Quote (Grigo @ Sep 28 2010 05:14pm)
Wieczorkiem powinno byc wiecej ludzi online, wiec spokojnie do MQ by sie polecialo.
watpie

na ostatnim resie d2 nie gralem w d2 tylko w ls, akurat wtedy mialem hh i raczej cata nim gralem.
Jak normalnie bylo po 150-180osob o tej porze, 1-2 tyg po resie caly czas bylo sporo ponizej 100

ale oczywiscie powodzenia zycze
This post was edited by Zeratull on Sep 28 2010 09:40am