d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1136613671368136913701443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 28 2010 08:09am
Quote (Grigo @ 28 Sep 2010 16:07)
A nie lecisz grac w d2? :D Jak nie znajde wieczorem druzyny to poczekam na Ciebie, teraz ludzi nie ma. Za kilka godzin sprobuje...


nawet dla tych paru k fg nie chce mi sie instalowac diabła, lvlować postaci ( no moze to jeszcze by mi sie chciało :P ) i kombinowac sobie bota pod soske

jestem poprostu zbyt leniwy a LS jest i nic nie musze robic hehe, moze troche nadgonie z GP o ile cata bedzie przez czas gdy wszyscy beda pochłonieci d2 i ze swierzymi fg wroca do lsa :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 28 2010 08:11am
Quote (Pingu_Hv @ 28 Sep 2010 16:09)
nawet dla tych paru k fg nie chce mi sie instalowac diabła, lvlować postaci ( no moze to jeszcze by mi sie chciało :P ) i kombinowac sobie bota pod soske

jestem poprostu zbyt leniwy a LS jest i nic nie musze robic hehe, moze troche nadgonie z GP o ile cata bedzie przez czas gdy wszyscy beda pochłonieci d2 i ze swierzymi fg wroca do lsa :)


Ja raczej nie bede gral w d2, bo nie chce mi sie bawic z botami, jakbym mial pewnosc ze cos szybko zarobie grajac samemu to bym pogral, ale tak w ciemno sie napalac to mnie jakos nie kreci. Wole poklikac w LS :P
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 28 2010 08:37am
Może i mi uda się do lev 40+ dobić moim hybrydowym łysym mnichem ... Chętnie polatam w godzinach wieczornych :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 28 2010 09:14am
Quote (Thegri @ 28 Sep 2010 16:37)
Może i mi uda się do lev 40+ dobić moim hybrydowym łysym mnichem ... Chętnie polatam w godzinach wieczornych :)


Wieczorkiem powinno byc wiecej ludzi online, wiec spokojnie do MQ by sie polecialo.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 28 2010 09:39am
Quote (Grigo @ Sep 28 2010 05:14pm)
Wieczorkiem powinno byc wiecej ludzi online, wiec spokojnie do MQ by sie polecialo.


watpie :)
na ostatnim resie d2 nie gralem w d2 tylko w ls, akurat wtedy mialem hh i raczej cata nim gralem.
Jak normalnie bylo po 150-180osob o tej porze, 1-2 tyg po resie caly czas bylo sporo ponizej 100 :P

ale oczywiscie powodzenia zycze :)

This post was edited by Zeratull on Sep 28 2010 09:40am
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 28 2010 09:54am
Quote (Zeratull @ Sep 28 2010 03:39pm)
watpie :)
na ostatnim resie d2 nie gralem w d2 tylko w ls, akurat wtedy mialem hh i raczej cata nim gralem.
Jak normalnie bylo po 150-180osob o tej porze, 1-2 tyg po resie caly czas bylo sporo ponizej 100 :P

ale oczywiscie powodzenia zycze :)


I tu przyznam rację :) na d2 resecie na catas cisza i spokój ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 28 2010 10:09am
Quote (Zeratull @ 28 Sep 2010 17:39)
watpie :)
na ostatnim resie d2 nie gralem w d2 tylko w ls, akurat wtedy mialem hh i raczej cata nim gralem.
Jak normalnie bylo po 150-180osob o tej porze, 1-2 tyg po resie caly czas bylo sporo ponizej 100 :P

ale oczywiscie powodzenia zycze :)


Skoro ja bede gral, Jarek mowi ze tez pewnie bedzie gral, jeszcze Irek moze, wiec wystarcza mi 2 osoby, nn 150 :D
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 28 2010 10:42am
Quote (groch55 @ 27 Sep 2010 19:55)
Rare focused heal X
Level Req: 35
Heals: 149 to 179
Mana Cost: 77

+160% Enhanced Effect
+1 Life Regen

Cata drop :D


Gratulacje! Ktoś jest może w okolicach 17-23lvl?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 28 2010 02:28pm
Quote (Grigo @ 28 Sep 2010 17:14)
Wieczorkiem powinno byc wiecej ludzi online, wiec spokojnie do MQ by sie polecialo.


re - chętny na cata
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 28 2010 02:34pm
Quote (Pingu_Hv @ 28 Sep 2010 22:28)
re - chętny na cata


56 lvl mam i zaraz lece spac, nie mam sily :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1136613671368136913701443Next
Add Reply New Topic New Poll