d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1136513661367136813691383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2016 07:32am
Quote (lszcz @ Jul 1 2016 01:14pm)
jak jestes wyzywajacym rakiem ktory wie wszystko lepiej to sie nie dziwie


:mellow:
Member
Posts: 17,493
Joined: Aug 9 2015
Gold: 44,011.00
Jul 1 2016 07:33am
10/13 krul gry
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2016 07:36am
Quote (papiesz @ Jul 1 2016 01:33pm)
10/13 krul gry


ciezko sie gra 1/5 ale sie nie poddalem :angry:

This post was edited by t0xy on Jul 1 2016 07:36am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 1 2016 08:35am
Quote (lszcz @ Jul 1 2016 03:14pm)
jak jestes wyzywajacym rakiem ktory wie wszystko lepiej to sie nie dziwie


Swrio toksi taki jest?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jul 1 2016 05:50pm
Quote (consciousness @ 13 Jun 2016 10:20)
Moze jakis cs 1.6 server d2jsp?


Pm me game
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 1 2016 06:07pm
Quote (t0xy @ Jul 1 2016 01:47pm)
Dawno nie gralem rankedow wiec wszedlem na smerfa cos pyknac z nadzieja ze sie zmienilo,mylilem sie,oto screen z tego meczyku:


http://images.tinypic.pl/i/00799/fmy3dgpgg1rh.jpg


moi koledzy z druzyny obrazili się bo dostawali w dupe i zaczeli sie zabijac :D


dobre z ciebie gowno ze nie umiesz wykerowac
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 2 2016 01:53am
Gramy ja i 4 ruskie.
Mówię Rush B trust me i have good tactic a te cepy biegają po całej mapie jak baranki lub sarenki do wystrzelania.

Nic
Sam zajmuje bombsie. B <_< B)

Mówię żeby wpadali na B bo nikogo tu nie ma.
Cały Tim get rekt.
Ja na końcu też.

Jednak fajnie się gra w goldzie
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 5 2016 10:35am
Przypominam ze od dzis trwa major i dropia skrzyneczki :)
Member
Posts: 17,493
Joined: Aug 9 2015
Gold: 44,011.00
Jul 5 2016 10:56am
Quote (t0xy @ Jul 5 2016 06:35pm)
Przypominam ze od dzis trwa major i dropia skrzyneczki :)


ez cbble
Go Back To Polska Topic List
Prev1136513661367136813691383Next
Add Reply New Topic New Poll