d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1136313641365136613671383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 182
Joined: Nov 29 2014
Gold: 80.00
Apr 22 2016 11:01am
Quote (SonAmadik @ Apr 20 2016 11:16pm)
nie pisze o graniu z kumplami, tylko z randomowymi osobami, najczesciej ruskami. Jak trafi sie ktos spoko to gram normalnie.
Grałem tak kilka razy z muzyka i byłem pierwszy/drugi w statach oraz wygrywalismy mecz chociaz mi na tym nie zalezalo, wiec nie jest tak zle.

Jak widze ze z kims da sie dogadac i ogarnia o co w grze chodzi to gram normalnie, ale z ruskami nie mam zamiaru sie uzerac, to wlaczam muzyke i chilluje.



Moge zagrac, na dzisiaj koniec, nazwa konta taka jak tutaj.


poszło
Member
Posts: 41
Joined: Apr 1 2016
Gold: 0.00
Apr 22 2016 11:11am
O czym jest ta gra?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Apr 22 2016 11:25am
O gównie.

This post was edited by hehehehehe on Apr 22 2016 11:25am
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 22 2016 11:47am
Quote (Stellarium @ Apr 22 2016 06:01pm)
poszło
a wlasnie zastanawialem sie kto to mnie zaprosil.
Member
Posts: 41
Joined: Apr 1 2016
Gold: 0.00
Apr 22 2016 11:47am
wdech i kurwa wydech
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 22 2016 03:30pm
Co sądzicie o zmianach? ;p
Prime i Inferno do przeróbki, nowe graffiti na mirage.
Member
Posts: 41
Joined: Apr 1 2016
Gold: 0.00
Apr 22 2016 03:31pm
8/8
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Apr 22 2016 04:35pm
Quote (SonAmadik @ Apr 22 2016 11:30pm)
Co sądzicie o zmianach? ;p
Prime i Inferno do przeróbki, nowe graffiti na mirage.
Bez monitoru za 10k z 144mhz nie zauważysz różnicy.

Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 30 2016 02:40pm
Kreatywne komenty po przegranej virtusow w polfinale z Tempo Storm. xd

Quote
Dobry wieczór. Cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac, to powtórze jeszcze raz. Wyniki virtus.pro w tym roku to jest jakas porazka, ja mysle, ze ta polska, kurwa glupia druzyna, ta kurwa banda imbecyli która przejebała kazdy mozliwy mecz w tym roku to jest jakies kurwa nieporozumienie. Jesli tyle dla was znaczy... jesli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangazowanie kibicowskie, jak moje gdzie postawilem moja rodzine, moje zycie skiny, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczy to pierdolone "wrócimy silniejsi", to was powinno sie jebac kurwa, tak sie powinno was jebac, jak tylko was moze jebac Fnatic. Faze was tak nie wyrucha, jak wyrucha was Fnatic, kurwa. Az; wasz kukle kurwa beda swedzialy z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, ze w tym antyludzkim panstwie, w tym panstwie w którym media kurwa nie byly w stanie powiedziec, ze virtus.pro ma 80h w 2 tygodnie, ze maja w dupie reprezentowanie narodu, ze te cs'owe KURWY! powtarzam cs'owe KURWY!
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Apr 30 2016 03:13pm
:D

E/ Trzeba przyznac ze udana przerobka. :D

This post was edited by zemnolepiejniezadzierajj on Apr 30 2016 03:15pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1136313641365136613671383Next
Add Reply New Topic New Poll