Quote (WjebujeGierki @ Apr 20 2016 01:49pm)
pamietam jak gralem z kolega ze studiow i sobie włączył muzykę i zmutował na tsie
wjebałem mu gierkę tak, że nawet się nie domyslil jebany smiec, nie szanuje takich osob
nie pisze o graniu z kumplami, tylko z randomowymi osobami, najczesciej ruskami. Jak trafi sie ktos spoko to gram normalnie.
Grałem tak kilka razy z muzyka i byłem pierwszy/drugi w statach oraz wygrywalismy mecz chociaz mi na tym nie zalezalo, wiec nie jest tak zle.
Jak widze ze z kims da sie dogadac i ogarnia o co w grze chodzi to gram normalnie, ale z ruskami nie mam zamiaru sie uzerac, to wlaczam muzyke i chilluje.
Quote (Stellarium @ Apr 20 2016 02:15pm)
łooooo panie nie mam startu tyle h w csa?
Moge zagrac, na dzisiaj koniec, nazwa konta taka jak tutaj.