d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1136213631364136513661383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 19 2016 04:06pm
ja czesto wlaczam sobie muzyke i wyciszam cala druzyne na poczatku, ewentualnie bez muzyki.
zazwyczaj wtedy wygrywam.
Member
Posts: 182
Joined: Nov 29 2014
Gold: 80.00
Apr 19 2016 04:25pm
Quote (SonAmadik @ Apr 19 2016 11:06pm)
ja czesto wlaczam sobie muzyke i wyciszam cala druzyne na poczatku, ewentualnie bez muzyki.
zazwyczaj wtedy wygrywam.


no raczej bez muzyki, jednak dżwięk jest bardzo ważny
Member
Posts: 32,977
Joined: Oct 31 2014
Gold: 37,000.00
Apr 19 2016 04:33pm
dzis banie wchodzily jak zdrowe
Member
Posts: 182
Joined: Nov 29 2014
Gold: 80.00
Apr 20 2016 06:42am
Quote (Stellarium @ Apr 19 2016 08:26pm)
Pogralby ktoś? Bo już mam powoli dość tych ruskich dzieci :(
Chętnych proszę o nick steam w pm


podbijam :V
Member
Posts: 17,493
Joined: Aug 9 2015
Gold: 44,011.00
Apr 20 2016 06:45am
Quote (Stellarium @ Apr 20 2016 02:42pm)
podbijam :V


HENTNIE
Member
Posts: 182
Joined: Nov 29 2014
Gold: 80.00
Apr 20 2016 06:45am
Quote (papiesz @ Apr 20 2016 01:45pm)
HENTNIE


dawaj pm z nickiem steam
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 20 2016 06:49am
Quote (SonAmadik @ Apr 19 2016 11:06pm)
ja czesto wlaczam sobie muzyke i wyciszam cala druzyne na poczatku, ewentualnie bez muzyki.
zazwyczaj wtedy wygrywam.


pamietam jak gralem z kolega ze studiow i sobie włączył muzykę i zmutował na tsie

wjebałem mu gierkę tak, że nawet się nie domyslil jebany smiec, nie szanuje takich osob
Member
Posts: 17,493
Joined: Aug 9 2015
Gold: 44,011.00
Member
Posts: 182
Joined: Nov 29 2014
Gold: 80.00
Apr 20 2016 07:15am
Quote (papiesz @ Apr 20 2016 01:56pm)


łooooo panie nie mam startu tyle h w csa?
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 20 2016 04:16pm
Quote (WjebujeGierki @ Apr 20 2016 01:49pm)
pamietam jak gralem z kolega ze studiow i sobie włączył muzykę i zmutował na tsie

wjebałem mu gierkę tak, że nawet się nie domyslil jebany smiec, nie szanuje takich osob


nie pisze o graniu z kumplami, tylko z randomowymi osobami, najczesciej ruskami. Jak trafi sie ktos spoko to gram normalnie.
Grałem tak kilka razy z muzyka i byłem pierwszy/drugi w statach oraz wygrywalismy mecz chociaz mi na tym nie zalezalo, wiec nie jest tak zle.

Jak widze ze z kims da sie dogadac i ogarnia o co w grze chodzi to gram normalnie, ale z ruskami nie mam zamiaru sie uzerac, to wlaczam muzyke i chilluje.

Quote (Stellarium @ Apr 20 2016 02:15pm)
łooooo panie nie mam startu tyle h w csa?


Moge zagrac, na dzisiaj koniec, nazwa konta taka jak tutaj.
Go Back To Polska Topic List
Prev1136213631364136513661383Next
Add Reply New Topic New Poll