d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1136213631364136513661443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 25 2010 05:47am
Quote (Bodziuu @ 25 Sep 2010 13:45)
siedze w dom,u bo wolne dziś mam i zacząłem sobie solo klikać
ledwo zacząłem i to padło


Gratki
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 25 2010 05:53am

Quote (Bodziuu @ 25 Sep 2010 13:19)
padło na arenie :)

Angelic tempered diamond chain mail
Level Req: 45
Physical Defense: 50 to 126
Magical Defense: 0 to 131

+84% Enhanced Effect
+281 Max Life
+1 Magic Luck
+2% Life Steal


chyba troche fail drop ? Same przydatne stats ale za niskie :(
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2010 06:02am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 25 2010 01:53pm)
chyba troche fail drop ? Same przydatne stats ale za niskie :(


no wiem że niskie, ale lepsze to niż nic :)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 25 2010 06:30am
Quote (Bodziuu @ 25 Sep 2010 12:19)
padło na arenie :)

Angelic tempered diamond chain mail
Level Req: 45
Physical Defense: 50 to 126
Magical Defense: 0 to 131

+84% Enhanced Effect
+281 Max Life
+1 Magic Luck
+2% Life Steal


Bez szału, ale zawsze coś. Leci ktoś maze?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 25 2010 07:15am
Quote (myl0rd @ 25 Sep 2010 14:30)
Bez szału, ale zawsze coś. Leci ktoś maze?


ja bardzo chetnie, mam 15 lvl , tylko daj mi ze 20 minut na wellowanie :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 25 2010 07:48am
Jak rozdac staty dla monka? Robie go melee na staffy. W dex nic nie daje, bo na 45 lvl juz bede mial 110. Pytanie czy dawac cos w vita, z 5-10?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 25 2010 07:52am
Quote (Grigo @ Sep 25 2010 03:48pm)
Jak rozdac staty dla monka? Robie go melee na staffy. W dex nic nie daje, bo na 45 lvl juz bede mial 110. Pytanie czy dawac cos w vita, z 5-10?


nie. full str
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Sep 25 2010 08:38am
zaczynam grac, jakies pordy odnosnie postaci i ekwipunku? zeby bylo tanio i ewektywnie
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 25 2010 08:45am
Quote (kRisniew @ 25 Sep 2010 16:38)
zaczynam grac, jakies pordy odnosnie postaci i ekwipunku? zeby bylo tanio i ewektywnie


napisz do mnie pm jaką chcesz postac, ile chcesz wydac itp to ci cos wybiore z mp i napisze co warto kupic
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 25 2010 10:52am
Potrzebuje staffów na monka, moze ktos cos ma --> http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48046967&f=273
Go Back To Polska Topic List
Prev1136213631364136513661443Next
Add Reply New Topic New Poll