Quote (SonAmadik @ Apr 9 2016 11:55pm)
idz grac w diablo dwa pan zniszczenia
ps moge grac pvp nld europe
już dzisiaj nie odpalę Diablo II z dodatkiem Pan Zniszczenia.
Jako, że na europe gram dopiero chwile, mam tylko postacie rankingowe, skupiałem się na baalrunach ten weekend który grałem. Nie czuje sie godnym przeciwnikiem w potyczkach gracz kontra gracz na tą chwilę, ale w przyszłości.... kto wie?