d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1136113621363136413651383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Apr 9 2016 07:52am
Quote (Sumek @ Apr 9 2016 03:44pm)
laczna wartosc 50k
Muslisz doliczyc wygodne biurko i krzeslo. :rolleyes:

Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 9 2016 04:50pm


rzeczywiscie ten granat mogl odwrocic losy tej gry.
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Apr 9 2016 04:54pm
Quote (SonAmadik @ Apr 9 2016 11:50pm)
http://www.youtube.com/watch?v=5QwN9IkY_48

rzeczywiscie ten granat mogl odwrocic losy tej gry.


jakie analizy z rysunkami w paincie i rozpacz jutjubera...
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 9 2016 04:55pm
Quote (wbw1 @ Apr 9 2016 11:54pm)
jakie analizy z rysunkami w paincie i rozpacz jutjubera...


idz grac w diablo dwa pan zniszczenia
ps moge grac pvp nld europe
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Apr 9 2016 05:34pm
Quote (SonAmadik @ Apr 9 2016 11:55pm)
idz grac w diablo dwa pan zniszczenia
ps moge grac pvp nld europe



już dzisiaj nie odpalę Diablo II z dodatkiem Pan Zniszczenia.
Jako, że na europe gram dopiero chwile, mam tylko postacie rankingowe, skupiałem się na baalrunach ten weekend który grałem. Nie czuje sie godnym przeciwnikiem w potyczkach gracz kontra gracz na tą chwilę, ale w przyszłości.... kto wie?
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 12 2016 04:56am
Rangi w csgo to jest dalej śmiech na sali. Zrobili wyrównanie do gold 4, ale dalej jest to spierdolone na calej linii.

Wziąłem wczoraj konto od znajomego i grałem z nimi na rangach gold nova 2 - mg2. Pamiętam, ze gdy ja starałem sie o wbicie przyslowiowego kalacha, to gra byla duuuuzo lepsza pod względem ludzi.

Z 3 rozegranych gierek wyciągam następujące wnioski:

Obecne goldy to dawne silvery i to te niskie.
Ludzie z kalachami grają jak goldy.

Przynajmniej 75% ludzi dalej patrzy kurwa w ziemie.
Granaty powinno sie kupować dopiero od dmg w gore, bo więcej robią złego niż dobrego.
Voice_enable 0 twoim przyjacielem. Ludzie robią sobie skajpa z gierki. Chuj mnie obchodzi co jadles na obiad smieciu pierdolony, zainwestuj w ts.
Co drugi robak gra na jebanych glosnikach.
Nazwy miejsc na mapie to jest jakas paranoja, powinni poprawić te nazwy na radarze to byloby prościej.
Przeciętny gracz awp to śmieć. Jak nie stać go na awp to pójdzie w inna lokacje BO TO SPOT DLA AWKI CO JA ZROBIE Z AK KONTRA AWP. Chuj ze nikt w teamie nie ma awp. Grając wczoraj na Mirage musiałem chodzić w inne miejsce co rundę i ZAWSZE bylem spóźniony bo smietniki nie potrafią sie zdecydować przez 20 sekund.
Spray to jest pojęcie z innego świata. Typ bedzie pestkowal w nogi przez pól mapy.
Shift to klawisz zapomniany.
No i cudowne powiedzenie JAK MAM WBIC RANGE SKORO CALY TEAM JEST WYBOOSTOWANY A MI SIE NALEZY MINIMUM 3 RANGI WYZEJ.
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Apr 12 2016 05:04am
teraz wjebywanie daje mi wieksza frajde niz granie na serio :wacko:
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 14 2016 01:15pm
kurwa po formacie jestem, dajta configa ogolnego i ustawienia
Member
Posts: 17,497
Joined: Aug 9 2015
Gold: 20,011.00
Apr 14 2016 01:30pm
google.cfg
Member
Posts: 182
Joined: Nov 29 2014
Gold: 80.00
Apr 19 2016 01:26pm
Pogralby ktoś? Bo już mam powoli dość tych ruskich dzieci :(
Chętnych proszę o nick steam w pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1136113621363136413651383Next
Add Reply New Topic New Poll