d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1135913601361136213631443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 20 2010 12:43pm
Quote (Bodziuu @ 20 Sep 2010 20:36)
na tym 25 lvlu powinieneś cały lvl robić bez problemu na arenie ;)


Ale jak widzisz mam problemy ;)
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Sep 20 2010 12:48pm
Quote (csdig @ 20 Sep 2010 15:57)
Jaki najlepszy armor dla barba tzn. rodzaj :O
Btw. i staty to ~90-100 Dex i potem all str ?


Najlepiej mieć stat armory i ee armory. Scale/leather według mnie. Co do broni, dexa/str przeczytaj post #13580 i #13581.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 20 2010 01:06pm
Ile dać samu dexa pod daggery ? Ktoś mi mówił ale zapomniałem :(

dex liczyć z plejtem lvl 50 35 dex czy lepiej uzyc lether lvl 50 z 75 ee ?

wiem uzywam crapów ale biedny jestem :(
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 20 2010 01:07pm
Quote (Pingu_Hv @ Sep 20 2010 07:06pm)
Ile dać samu dexa pod daggery ? Ktoś mi mówił ale zapomniałem :(

dex liczyć z plejtem lvl 50 35 dex czy lepiej uzyc lether lvl 50 z 75 ee ?

wiem uzywam crapów ale biedny jestem :(


imo 110 i plejta z dexem
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 20 2010 01:38pm
Quote (groch55 @ 20 Sep 2010 21:07)
imo 110 i plejta z dexem


oki, iso jeszcze z 1 voucha tej teori :)
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2010 02:01pm
Quote (Pingu_Hv @ Sep 20 2010 09:38pm)
oki, iso jeszcze z 1 voucha tej teori :)


wg mnie to zależy od tego jak Ty wolisz
ja tam bym dał ze 100 w dexa, ale widziałem ludzi co grali daggerami i dawali wszystko w str
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 20 2010 02:11pm
Quote (Pingu_Hv @ 20 Sep 2010 21:38)
oki, iso jeszcze z 1 voucha tej teori :)


Moim zdaniem 100 w dex + wez tego plate z dex.
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 20 2010 03:26pm
Quote (Grigo @ 20 Sep 2010 22:11)
Moim zdaniem 100 w dex + wez tego plate z dex.


to hmmm lipa - licząc 50 base dex + 37 dex charm + 35 dex plate to mam sporo za duzo, trzeba coś pokombinowac
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Sep 20 2010 03:32pm
Quote (Pingu_Hv @ 20 Sep 2010 23:26)
to hmmm lipa - licząc 50 base dex + 37 dex charm + 35 dex plate to mam sporo za duzo, trzeba coś pokombinowac


bast vita / int do ~40-50 reszta w dex jak chcesz solo jechac :) radze sporobowac , zawsze po incie mozesz dac str/ dex po rowno mniej wiecej ale jak mowisz ze masz dex eqip to daj w str

jak cos napilsalem niezrozumiale pm me:P
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 20 2010 03:49pm
Quote (Skitels @ 20 Sep 2010 23:32)
bast vita / int do ~40-50 reszta w dex jak chcesz solo jechac :) radze sporobowac , zawsze po incie mozesz dac str/ dex po rowno mniej wiecej ale jak mowisz ze masz dex eqip to daj w str

jak cos napilsalem niezrozumiale pm me:P


nie chce solo, gram solo only jak musze, wole cata :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1135913601361136213631443Next
Add Reply New Topic New Poll