d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1135136137138139206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Aug 3 2011 06:35pm
Zamknijcie już ten temat :/
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 06:36pm
Quote (Saygon @ 4 Aug 2011 02:34)
Wystarczy kupic mystic vestments jesli szkoda kasy na antywarda piasek i oczko. Z invisow zdecydowanie wole nh.


Gówno da samo mystic vestments, burst ma zdecydowanie wiekszy, poza tym focusuje squishy targety.

Quote (SaintX @ 4 Aug 2011 02:35)
Zamknijcie już ten temat :/


Po prostu wyjdź.

This post was edited by Peu on Aug 3 2011 06:36pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 06:37pm
Quote (Peu @ 4 Aug 2011 02:36)
Gówno da samo mystic vestments, burst ma zdecydowanie wiekszy, poza tym focusuje squishy targety.


Pebbles>>fayde.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 06:40pm
Quote (Saygon @ 4 Aug 2011 02:37)
Pebbles>>fayde.


Ciężko powiedzieć, na pewno pebbles może częściej instagibować, ale fayde ma większy single target dmg.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 06:47pm
Quote (Peu @ 4 Aug 2011 02:40)
Ciężko powiedzieć, na pewno pebbles może częściej instagibować, ale fayde ma większy single target dmg.


Lolwat? Peb robi ponad 950 dmg na combo a fayde maks 650. Oczywko przed redukcjami. No i invisa latwiej skontrowac niz blinkera. Jedyna roznica jest taka, ze fayde jest maksymalnie skuteczna juz na dziewiatym lvlu czyli w early, a peb dopiero jak wyfarmi pk czyli w midgame.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 07:00pm
Quote (Saygon @ 4 Aug 2011 02:47)
Lolwat? Peb robi ponad 950 dmg na combo a fayde maks 650. Oczywko przed redukcjami. No i invisa latwiej skontrowac niz blinkera. Jedyna roznica jest taka, ze fayde jest maksymalnie skuteczna juz na dziewiatym lvlu czyli w early, a peb dopiero jak wyfarmi pk czyli w midgame.


Fayde robi 280 + 280 + 525 i jest skuteczniejsza wcześniej niż pebbles. Może chodzić po drzewach a jej ulti nie ma fade time'u. Ulti daje też dużo dużo większą wizję.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 07:06pm
Quote (Peu @ 4 Aug 2011 03:00)
Fayde robi 280 + 280 + 525 i jest skuteczniejsza wcześniej niż pebbles. Może chodzić po drzewach a jej ulti nie ma fade time'u. Ulti daje też dużo dużo większą wizję.


No patrze na to ulti i jest mocne, ale dopiero na 16 lvlu i wciaz ma cooldown 3 razy wiekszy niz combo peba. No i jesli ktos ma oczko to w wiekszosci przypadkow nie pozwoli sie trafic z ulti wiec zniszczy jej combo.
Ona sie nadaje zdecydowanie na pubstompera, ale na przeciwnikow z rekami peb bedzie lepszy i chyba nikt nie zaprzeczy.
A i tak z nukerow pyro>>
e/ fayde jest stworzona do niszczenia junglerow i do tego sie najlepiej nadaje.

This post was edited by Saygon on Aug 3 2011 07:07pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 07:17pm
Quote (Saygon @ 4 Aug 2011 03:06)
No patrze na to ulti i jest mocne, ale dopiero na 16 lvlu i wciaz ma cooldown 3 razy wiekszy niz combo peba. No i jesli ktos ma oczko to w wiekszosci przypadkow nie pozwoli sie trafic z ulti wiec zniszczy jej combo.
Ona sie nadaje zdecydowanie na pubstompera, ale na przeciwnikow z rekami peb bedzie lepszy i chyba nikt nie zaprzeczy.
A i tak z nukerow pyro>>
e/ fayde jest stworzona do niszczenia junglerow i do tego sie najlepiej nadaje.


No i nafeeduje się na tych skłiszy i na junglerach i nakurwia niemiłosiernie, nieprzyjemna postać.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 3 2011 07:20pm
Quote (Peu @ 4 Aug 2011 03:17)
No i nafeeduje się na tych skłiszy i na junglerach i nakurwia niemiłosiernie, nieprzyjemna postać.


No wiadomo, ze jak nuker nafeeduje sie na gowniakach to jest pograne. Mam pomysl na jutro. Ty fayde ja peb, w przeciwnych teamach. Nefeedujemy sie na tardach i zobaczymy jak sie gra potoczy.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 3 2011 07:21pm
Quote (Saygon @ 4 Aug 2011 03:20)
No wiadomo, ze jak nuker nafeeduje sie na gowniakach to jest pograne. Mam pomysl na jutro. Ty fayde ja peb, w przeciwnych teamach. Nefeedujemy sie na tardach i zobaczymy jak sie gra potoczy.


Spróbować można :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1135136137138139206Next
Add Reply New Topic New Poll