d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1135136137138139420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,750
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 12 2025 12:27pm
dziś tylko 2 kawki
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 12:29pm
dziś tylko 2 kawki


Ja chyba 3.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 01:27pm
wyjebałem 2 mocne bez cukru i monstera i kac morderca ustąpił. wrzuciłem jeszcze relanium do tego i jest całkiem spoko :) będzie sie fajnie spało ale powiem Wam ze chujowo jest bez pieniedzy żyć :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 01:29pm
wyjebałem 2 mocne bez cukru i monstera i kac morderca ustąpił. wrzuciłem jeszcze relanium do tego i jest całkiem spoko :) będzie sie fajnie spało ale powiem Wam ze chujowo jest bez pieniedzy żyć :o


No ale teraz już masz pieniążki, tak? :hug:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 01:32pm
No ale teraz już masz pieniążki, tak? :hug:


ja mam rente 20 ale przelew 19 wiec teoretycznie jeszcze nie ale hajsem się w domu dzielimy wiec ojciec miał emeryture wcześniej i dziś zrobiłem zakupy w lidlu sporę. zapas kawy był moim priorytetem i niestety alkohol....jebany alkohol który jest tak smaczny :( a Ty wypluwasz albo wylewasz te setki...nie wiem jak tak można :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 01:37pm
ja mam rente 20 ale przelew 19 wiec teoretycznie jeszcze nie ale hajsem się w domu dzielimy wiec ojciec miał emeryture wcześniej i dziś zrobiłem zakupy w lidlu sporę. zapas kawy był moim priorytetem i niestety alkohol....jebany alkohol który jest tak smaczny :( a Ty wypluwasz albo wylewasz te setki...nie wiem jak tak można :mellow:


No widzisz, tak mam z alkoholem, zioła kiedyś bym nigdy nie zmarnował.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:02pm
No widzisz, tak mam z alkoholem, zioła kiedyś bym nigdy nie zmarnował.


ja zioło na czysto paliłem chyba z 15 lat temu :lol: a tak to tylko po amfetaminie raz na jakiś czas mi się zdarzy ale wiadomo że wtedy tak nie klepie ziółko ;) tak od 14 do 20 roku życia prawie codziennie jakieś buchy albo amfa była. dobrze w sumie te czasy wspominam było dużo śmiechu z kumplami
Member
Posts: 34,094
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 02:10pm
ja zioło na czysto paliłem chyba z 15 lat temu :lol: a tak to tylko po amfetaminie raz na jakiś czas mi się zdarzy ale wiadomo że wtedy tak nie klepie ziółko ;) tak od 14 do 20 roku życia prawie codziennie jakieś buchy albo amfa była. dobrze w sumie te czasy wspominam było dużo śmiechu z kumplami


To prawda kiedyś to było. Mnie czasem nachodzi refleksja tego typu, że nie wiem jak to się stało że wciąż jestem obecny na tym Bożym świecie B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:11pm
ja zioło na czysto paliłem chyba z 15 lat temu :lol: a tak to tylko po amfetaminie raz na jakiś czas mi się zdarzy ale wiadomo że wtedy tak nie klepie ziółko ;) tak od 14 do 20 roku życia prawie codziennie jakieś buchy albo amfa była. dobrze w sumie te czasy wspominam było dużo śmiechu z kumplami


Ja palę raz w roku, kiedyś codziennie i w sumie nie chciałbym do takiego trybu wrócić. Amfy to może 5g max zjadłem w życiu, nie byłem raczej wielkim fanem tego specyfiku. Teraz to w sumie został mi tylko ten alkohol nieszczęsny. Chciałbym jednak kiedyś w ogóle nie pić.
To prawda kiedyś to było. Mnie czasem nachodzi refleksja tego typu, że nie wiem jak to się stało że wciąż jestem obecny na tym Bożym świecie B)


Z mojego kręgu niektórzy już się przewrócili, a byli i tacy, co byli młodsi niż ja. Albo w moim wieku, albo tylko trochę starsi, np. o rok i matka ziemia ich zabrała.

This post was edited by fafnirek on Sep 12 2025 02:13pm
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:15pm
To prawda kiedyś to było. Mnie czasem nachodzi refleksja tego typu, że nie wiem jak to się stało że wciąż jestem obecny na tym Bożym świecie B)


dużo tego brałeś towarku ? :ph34r: najlepsza amfa jaką wciągałem to była piątka z bratem. we dwóch 5 dni nie spaliśmy taka była wydajna i dobra... a ziółka i piweczka albo wódeczki z ziomkami też nie zapomnę jakie były czasami loty ostre. teraz 33 lata na karku . schizofrenia itp i samotność w sumie...ale ja już się przyzwyczaiłem i lubię samotność. nie lubię i nie ufam ludziom już tylko najbliższym. czy Partner do mnie jeszcze wróci? :cry: Ty będziesz żył długo bo żyjesz na relaksie B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1135136137138139420Next
Add Reply New Topic New Poll