Pomimo ze nie przepadam za tobą z powodu pewnego deficytu, to jednak boli mnie serduszko że nie masz co jeść, wyślij mi swój numer konta wpłacę Ci 50zł żebyś miał na tydzień czasu drogi kolego. :wub:
Znakomita informacja chojny przyjacielu poproszę przekaż w takim razie chociaż te 50 PLN w datku o tu
https://naratunek.org/wplacamCzekam na potwierdzenie via pm
