d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev1135713581359136013611383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 4 2016 08:05am
Quote (Letter_kenny @ Apr 4 2016 02:27pm)
ej, mozemy sie kiedys umowic na jebywanie gierek. Moje Wielkie Opanowanie odeszlo w niepamiec........................


O kurwa, szanuje. Jak bede w nastroju to powpierdalamy cos razem xd
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 4 2016 08:49am
Quote (WjebujeGierki @ Apr 4 2016 03:15pm)
Dodam również ze znam język rosyjski na poziomie podstawowym, wiec rozmowa z ruskimi nie konczy sie na suka.


Wczoraj prawie udalo mi sie zmusić polskie dziecko przed mutacja do płaczu. Blagal mnie byśmy wraz z moim współpracownikiem grali normalnie.


E: Usługi swiadcze we wszystkich grach, wiec jesli chcesz wkurwic kogoś w wowie, Poe, diable - wal śmiało.


Xd to lubie
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Apr 4 2016 10:17am
Quote (WjebujeGierki @ 4 Apr 2016 15:05)
O kurwa, szanuje. Jak bede w nastroju to powpierdalamy cos razem xd


Wielkie Wjebywanie niczym Wielki Post xd
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Apr 4 2016 10:27am
Quote (WjebujeGierki @ Apr 4 2016 03:05pm)
O kurwa, szanuje. Jak bede w nastroju to powpierdalamy cos razem xd



Jakis stream z tego bedzie?
Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Apr 4 2016 12:10pm
jebane ruskie kurwy, tepic te plage ogniem i wapnem
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 4 2016 02:25pm


:d
polecam ostatniego gracza - typ powaznie sie staral :D
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Apr 4 2016 02:26pm
O kurwa, 270 fpsuw. Na jakich ustawieniach, 4k?

This post was edited by zemnolepiejniezadzierajj on Apr 4 2016 02:26pm
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 4 2016 02:27pm
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Apr 4 2016 09:26pm)
O kurwa, 270 fpsuw. Na jakich ustawieniach, 4k?


Rozumiem, ze grasz na laptopie, ale moglbys zawsze sprawdzic rozdzielczosc screena XD
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Apr 4 2016 02:28pm
nie typie ;) czasem trzeba zrobic upgrade swojego pc,miedzy innymi dlatego ze na takim poziomie na jakim ja gram licza sie male mankamenty oraz ostatnie zmiany map min. na nuke zmuszaja do takich zmian tymbardziej ze mapa ma byc w MP jak wiesz w ogole co to znaczy oraz tak samo maja zrobic z inferno ;)
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 4 2016 02:30pm
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Apr 4 2016 09:28pm)
nie typie ;) czasem trzeba zrobic upgrade swojego pc,miedzy innymi dlatego ze na takim poziomie na jakim ja gram licza sie male mankamenty oraz ostatnie zmiany map min. na nuke zmuszaja do takich zmian tymbardziej ze mapa ma byc w MP jak wiesz w ogole co to znaczy oraz tak samo maja zrobic z inferno ;)


nie cytuj prosze tego tepaka, to jest jebany idiota i alkoholik, czego ty sie spodziewasz ;) typie ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1135713581359136013611383Next
Add Reply New Topic New Poll