d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1135713581359136013611443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,500
Joined: Mar 15 2006
Gold: 16,690.79
Sep 19 2010 12:57pm
Quote (VexWilk @ 19 Sep 2010 20:49)
Kilka pytań mam do was : Jaki Char Owni
Fighter
Barbian
Jak już powiecie jaki char Owni to Jaką Broń Do Niego Nosić i w co Pakować

jak pokapuje wszystko i bedzie ownil to dam 10 fg


Nie ma czegoś takiego jak "owniący char". To nie Diablo. To są tylko zwykłe obrazki, a ważne są staty. Idziesz w melee albo caster.

Bronie? Hmm, można różnie doradzać. Jakbyś poszedł w same swordy, to masz spokój aż do paladyna włącznie.

Jak ktoś sobie marzy o resecie i liczy się z taką postacią jak Headhunter, to lepiej iść w axy i daggery, bo wtedy masz już bronie dla każdego melee.


Quote (myl0rd @ 19 Sep 2010 20:54)
Też do końca nie ma różnicy jaka broń, bo avg każdej broni jest takie samo. Przy clubach/swordach możesz zadać bardzo niski krytyk albo i też bardzo wysoki. Przy axach znowu krytyki są mniej więcej na tym samym poziomie, więc wychodzi na to samo. Do tego dex zmniejsza otrzymywane krytyki. Według mnie 100-110dex reszta str, ale to też wszystko w zależności od posiadanych przedmiotów. Wydaje mi się, że dex jak i str są równie ważne z minimalną przewagą na str. Jeśli się mylę to poprawcie mnie, chętnie sam się też czegoś nauczę.

Jak narazie nauka idzie dobrze ;)

Ktoś na LS forum dawno robił takie badanie i wyszło mu, że nawet z axów lepiej mu wchodziły critici i jego avg damage był minimalnie większy, niż z criticów ze swordów. Teoretycznie jednak i praktycznie wszysko powinno być tak samo.

This post was edited by barteq88 on Sep 19 2010 01:01pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 01:39pm
cześć, mam małe ekonomiczne pytanko :)
ile teraz chodzi wind i light lvl 55 ~100-120 ee i heal zwykly 50-55 ~100 ee?

dzięki :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 19 2010 01:55pm
Quote (Feye @ Sep 19 2010 09:39pm)
cześć, mam małe ekonomiczne pytanko :)
ile teraz chodzi wind i light lvl 55 ~100-120 ee i heal zwykly 50-55 ~100 ee?

dzięki :)


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91

Zapraszam tam.

Quote (Feye @ Sep 19 2010 09:56pm)
w sensie zrobienia topa czy szukać po innych ?


zrobic topa ofc.

This post was edited by Zeratull on Sep 19 2010 01:56pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 01:56pm
Quote (Zeratull @ 19 Sep 2010 21:55)


w sensie zrobienia topa czy szukać po innych ?
aha :) dzięki, właśnie tak zrobiłem ale dałem edit bo nie chciałem spamować. Zapostowałem tutaj i zostałem odesłany ^_^

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 02:10pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Sep 20 2010 07:49am
ce, myslicie ze takie cuś będzie lepsze niz 15 str charm ?

gelic focused heal III
Heals: 21 to 25
Mana Cost: 21

+17% Enhanced Effect
+10 Strength
+7 Dexterity

+1% Mind Numb

znalazłem i nie wiem czy sprzedac czy uzywac
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 20 2010 08:05am
Quote (Pingu_Hv @ Sep 20 2010 01:49pm)
ce, myslicie ze takie cuś będzie lepsze niz 15 str charm ?

gelic focused heal III
Heals: 21 to 25
Mana Cost: 21

+17% Enhanced Effect
+10 Strength
+7 Dexterity

+1% Mind Numb

znalazłem i nie wiem czy sprzedac czy uzywac


jak dla mnie tak
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 20 2010 08:12am
Co robi reset lindura w LS'ie ?
Tez jest cos takiego jak ld / nld ?
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2010 08:15am
Quote (csdig @ Sep 20 2010 04:12pm)
Co robi reset lindura w LS'ie ?
Tez jest cos takiego jak ld / nld ?


Nie, tylko resetują każdą odblokowaną postać do federa i wszystko.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 20 2010 08:16am
Quote (csdig @ Sep 20 2010 02:12pm)
Co robi reset lindura w LS'ie ?
Tez jest cos takiego jak ld / nld ?


nie nie ma czegos takiego, resetuje wszystkie postacie do podstawowych klas
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 20 2010 08:57am
Jaki najlepszy armor dla barba tzn. rodzaj :O
Btw. i staty to ~90-100 Dex i potem all str ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1135713581359136013611443Next
Add Reply New Topic New Poll