Quote (WjebujeGierki @ 4 Apr 2016 14:12)
Wkurwia cie twój druzyna? Chcesz się na nich zemścić? Pisz do mnie. Wjebuje gierki zawodowo. Zaproś mnie do następnej gry z nimi, a ja juz sie tym zajmę w sposób profesjonalny. Miliony wyzwisk, czerwone oczy i lamiacy sie glos to tylko kilka z emocji, których doświadczysz w grze, ktora wjebie. Wszystko to i jeszcze więcej calkowicie ZA DARMO. Pelen profesjonalizm, wiec TY bana nie dostaniesz.
Reze za tego uslugodawce.
Niesmiale wtrace, ze rowniez swiadcze takie uslugi
